בלוג על ציוד לבית לגן ולמשרד

איך משלובים פרחים בתוך בתים ירוקים

Posted on 25 במאי 2014 | in אחסון תכולת בית, כללי, למשרד, מתנות לבית, עיצוב הבית | by

אם יש טרנד בעולם הנדל"ן שהולך ותופס תאוצה, הרי שזהו הטרנד של בניית בתים ירוקים. למה הכוונה? הבניה הירוקה היא שיטת בניה ייחודית אשר בה גם במהלך הבניה עצמה יש שימוש מינימלי בחומרים מזהמים וכמעט שלא מיוצרת פסולת בניין, והבית עצמו מתוכנן כך שלאורך זמן הוא לא יצרוך הרבה אנרגיה, אלא ישתמש בבידוד הטבעי שלו, לטובת בני הבית. כיום, בוודאי אחר שיש כמות עצומה של פרוייקטים עבור בנייה ירוקה בפתח תקווה, אנו רואים שאנשים רבים פונים לחנויות פרחים פתח תקווה, ומבקשים לקשט את הבית הירוק והסביבתי שלהם עם פרחים. כיצד הדברים הללו משתלבים?

 הכל טבעי, נעים ויפהפה

  • חיבור חזק לטבע – אין זה מפתיע שבתוך פרויקטים של בנייה ירוקה בפתח תקווה הדיירים מבקשים לשלב זרי פרחים, שכן הפרחים מסתדרים בצורה מושלמת עם הקונספט הסביבתי והירוק. אם בית עצמו מסייע לנו לחסוך בצריכת חשמל ומים ולזהם פחות את הסביבה – אזי אנחנו רק נגביר את המודעות הסביבתית שלנו, עם הצבת זר פרחים מקסים.
  • שדרוג העיצוב בבית – כמו כל בית, גם בתים ירוקים זקוקים לעיצוב מרשים ויפה במיוחד, ואם כבר השקעתם כסף בכך שהם יהיו פונקציונליים וסביבתיים – מדוע שגם העיצוב שלהם לא יהיה מרשים במיוחד? פונים אל חנות פרחים פתח תקווה, ורוכשים זר מדהים לקישוט הבית.
  • כמה אור ומים הצמח צריך? – כשאתם רוכשים פרחים פתח תקווה עבור בתים ירוקים, כדאי לזכור שפרחים זקוקים לאור ולמים. אין צורך בתאורה מלאכותית – שימו אותם בפינה בבית הירוק שהיא מוארת רוב שעות היממה. גם לא צריך לבזבז המון מים – ופשוט שואלים בחנות הפרחים, כמה מים צריך הפרח, כאשר יש גם פרחים חסכניים במיוחד!

 בית ירוק מכל בחינה

אז מה אתם אומרים? האם לא הגיע הזמן לעבור לשיטה הירוקה לגמרי – גם בבית שבו אתם תגורו, וכמובן גם בעיצוב הטבעי והירוק שלו עם פרחים מדהימים?

TAGS: , , ,

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגובות אחרונות