בלוג על ציוד לבית לגן ולמשרד

בדיקת נזילות שנתית לשקט הנפשי שלכם

Posted on 9 בפברואר 2014 | in כללי, נזילות בבית | by

אחזקת בית ותחזוקתו דומים מאד לתחזוקה של הגוף. ככל שמתנהגים עם הבית בצורה טובה יותר הוא יחזיק מעמד זמן ממושך יותר ללא צורך בתיקונים או שיפוצים תכופים, ועל מנת למנוע מתקלות להתפתח לאסונות של ממש, מומלץ לעשות בדיקות שנתיות לכמה וכמה אלמנטים חשובים בבית, גם כשאין סימנים לתקלה עכשווית. אחד הדברים החשובים שיש לבדוק אותם אחת לשנה הןא צנרת המים של הבית. לכולנו ידוע כי תיקון תקלות רציניות במערכת האינסטלציה בבית עלול להיות יקר מאד, ולכן מומלץ לעשות איתור נזילות אחת לשנה, כדי לשמור על השקט הנפשי שלכם לאורך השנה כולה.

בדיקת נזילות

בדיקת נזילות

איתור נזילות – למה זה כל כך חשוב?

איתור נזילות הינו פעולה מאד חשובה, מכיוון שרוב הצנרת נמצאת בתוך הקירות ומתחת לרצפה. פיצוץ רציני בצינור יכול לגרור אחריו ביצוע עבודות תיקונים מתמשכות ויקרות, בעוד שאיתור נזילה בתחילת דרכה יכול למנוע זאת. חשוב לזכור, כי נזילה בצנרת הבית עלולה לגרום לרטיבות ולעובש בקירות, ועובש זה כבר מפגע בריאותי שיש להימנע ממנו. בדיקה שנתית של צנרת הבית לאיתור נזילות תתן לכם תמונת מצב מדוייקת של מצב הצינורות, ובמידה ותתגלה תקלה ניתן יהיה להתגבר עליה לפני שתהפוך לעניין רציני.

את איתור הנזילות עושים כיום עם מכשור מתקדם שאינו מצריך כניסה לתוך הקירות או הרצפה והתהליך כולו אינו לוקח זמן ממושך, הוא אינו מלכלך ואינו גורם לרעש.

כיצד מתבצעת בדיקת נזילות בבית

חברות אינסטלציה מתקדמות ומקצועיות מעניקות שירות של בדיקת הבית לצרכי גילוי נזילות עם מכשור טכנולוגי מתקדם, שבעזרתו ניתן לבדוק את צנרת המים והניקוז של הדירה במהירות וביעילות רבה. העבודה נעשית ללא גרימת כל נזק לקירות או לרצפת הבית ובמהירות גדולה.

השירות שתוכלו לקבל בחברת אינסטלציה כזו הוא:

  • איתור נזילות מים בצנרת הבית ובצנרת תת קרקעית
  • אבחון בעיות של רטיבות בקירות ובאיטום מבנים
  • סריקת הצנרת באמצעות מצלמה אינפרא אדום (מצלמה תרמית)
  • אבחון כשלים בצנרת הביוב ובניקוז בריכות שחייה
  • גילוי נזילות בעזרת מצלמת סיב אופטי לצילום מפנים הצנרת

לאחר בדיקת כל צנרת הבית תקבלו דו"ח מפורט לגבי מצב מערכת האינסטלציה כולה, כולל המלצות להחלפת צינורות או חלקים אחרים במערכת שלכם. בצורה זו תוכלו לדעת במדויק את מצב הצנרת בבית, ובמידה והיא צריכה תיקון תדעו מה יש לתקן, איפה ובאיזה עלות. כל תהליך הבדיקה נעשה ללא שבירת קירות או רצפה, והוא מאפשר חיסכון רב כאשר יש צורך בתיקונים מכיוון שמקור הבעייה כבר אותר.

שמירה על השקט הנפשי שלכם חשובה גם מהבחינה המעשית וגם מהבחינה הכספית, ומומלץ לעשות בדיקה כזו, גם כאשר אתם עומדים לרכוש דירה יד שנייה על מנת לדעת במדוייק את מצב תשתית האינסטלציה בבית החדש, על מנת לא להיות מופתעים לאחר הרכישה.

TAGS: ,

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגובות אחרונות