בלוג על ציוד לבית לגן ולמשרד

גלאי עשן – השעון המעורר החדש שלך

Posted on 28 באוגוסט 2013 | in בית חכם | by

אין הרבה מוצרים ביתיים שיכולים להציל חיים, אך מדי פעם יוצאת לאור המצאה חדשה אשר עושה זאת באלגנטיות. כיום ניתן לרכוש גלאי עשן שהוא גם שעון מעורר, וכך ליהנות מכל העולמות. בעוד תפקידו של השעון המעורר ברור ומוכר, גלאי העשן נמצא ברקע ועשוי לעזור בזיהוי וגילוי מוקדי אש. גלאי העשן החדש מעוצב בקריטריונים הגבוהים ביותר, אמין עבור בתים פרטיים ומשרדים, ומציג תוצאות טובות גם במבחנים מול מוצרי גילוי וכיבוי אש אחרים.

גלאי עשן שהוא גם שעון מעורר פועל על סוללה ואינו דורש חיבור לחשמל. ישנה פונקציה מיוחדת המתריעה כאשר הסוללה עומדת להיגמר, או כאשר ישנה תקלה אחרת. אפשר להשתמש בשעון המעורר על בסיס יומי ובמידת הצורך, מבלי לפגוע באפקטיביות של גלאי העשן. זהו פיתרון אידיאלי עבור חדרי שינה של הורים, חדרי ילדים ותינוקות, חדרי אורחים ועוד. חלק מהלקוחות משלבים את גלאי העשן בעיצוב הכללי של הבית, וכך נהנים מתחושת ביטחון גם בסלון או במטבח.

אלו היתרונות של גלאי עשן ושעון מעורר במוצר אחד יעיל ואיכותי:

–          הפעלה פשוטה

–          עיצוב מסוגנן

–          פעיל 24 שעות

–          מפנה מקום בבית

–          משפר את תחושת הבטיחות והביטחון

–          מונע נזקים בלתי הפיכים

המחיר של גלאי עשן ושעון מעורר אינו גבוה, הוא לא דורש הזמנת איש מקצוע לצורך התקנה, וניתן גם לרכוש אותו בתור מתנה. כל מי שרגיל להשתמש בשעון מעורר יודע כי מדובר על מוצר המהווה חלק בלתי נפרד מהשגרה. השעון המעורר הוא המוצר הראשון אותו רואים אחרי שמתעוררים, ולעיתים קרובות הוא גם הפריט האחרון בבית בו משתמשים לפני השינה. מהבחינה הזו נדרש גלאי עשן שהוא גם שעון מעורר לעמוד בסטנדרטים גבוהים במיוחד.

מוצרים נוספים לגילוי עשן, אש ולהבה

יש רשימה ארוכה של גלאים אליה מצטרף גלאי עשן שהוא גם שעון מעורר. ראשית, בעלי בתים יכולים ליהנות ממגוון רחב של גלאי עשן עצמאיים. אלו גלאים המותקנים בצורה עצמית, ומיועדים להזהיר ולהתריע מפני עשן. אפשרות אחרת היא לרכוש גלאי עשן עצמאי מוזן מתח ולא סוללה. גם גלאי אש או גלאי להבה משרתים כיום לקוחות מרוצים ברחבי העולם.

קיימת מודעות רבה להגנה מפני אש בכל בית. מה שהיה בעבר נחלתם של מפעלים, מחסנים או מוסדות ציבוריים בלבד הפך עם השנים לאמצעי חיוני גם בסביבה הפרטית. הסיבה לכך היא מצד אחד כמות השריפות והדליקות אשר גורמות לנזקים עצומים, ומצד שני גם התקדמות טכנולוגית המאפשרת פיתוח מוצרים חדשים. גלאי עשן שהוא גם שעון מעורר הוא דוגמא מצוינת למגמה הזו אשר מבטיחה לכולנו סביבה בטוחה יותר.

לסיכום, כדאי להתרגל לשעון מעורר שהוא גם גלאי עשן וליהנות ממנו לאורך זמן. אפשר לרכוש את המוצר כמתנה לחברים ובני משפחה, או להוסיף אותו אל חדר השינה בבית הפרטי. מומלץ לקרוא את הוראות ההתקנה המפורטות על גבי המוצר, ובמידת הצורך להתייעץ עם אנשי מקצוע.

באדיבות קורש גילוי אש

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגובות אחרונות