בלוג על ציוד לבית לגן ולמשרד

דלתות כניסה בטוחות ויפות

Posted on 25 באפריל 2013 | in דלתות כניסה לבית | by

הימים שבהם פתחי הכניסה לבנייני מגורים או משרדים היו פתוחים לכל אחד ללא דלת כניסה עברו מן העולם. כמות הגניבות והפריצות שקורות כיום מחייבת את ההגנה הראשונית הזו מפני זרים, אורחים לא רצויים וגנבים. נכון שכל מנעול ודלת ניתנים לפריצה, אבל הרעיון העומד מאחורי התקנת דלתות כניסה הוא הרתעה ואבטחה באותו הזמן.

ייצור והתקנת דלתות כניסה הם הרבה יותר מסתם דלת. ייצור והתקנת דלתות כניסה כוללים גם מערכת אינטרקום ופתיחת הדלת באמצעות קוד פתיחה ו/או מפתח מיוחד.

הזמנת דלתות כניסה לבניינים

כאשר אתם מזמינים התקנת דלת כניסה לבניין שלכם, עליכם לקחת בחשבון את הדברים הבאים:

  • התאמת הדלת לפי המידות המדויקות לפתח המבנה
  • על פתח הדלת להיות גדול מספיק כדי להעביר דרכו רהיטים גדולים
  • הקמת מערכת אינטרקום ומערכת קוד לפתיחת הדלת
  • התאמה והתקנה של תיבות דואר בחזית הכניסה לצד הדלת
  • התקנת מצלמת אבטחה בכניסה וחיבורה לדירות הבניין
  • אפשרות להשארת הדלת פתוחה למקרים של הובלות או שיפוצים בבניין

דלתות כניסה לשמירה על ביתכם

דלתות כניסה הם החוליה הראשונה במעגלי האבטחה של הבית שלכם. דלתות כניסה מאפשרות הגנה מפני כניסת זרים לבית, להתמקמות מחוסרי בית בחדר המדרגות שלכם בלילה, והן נותנות מענה לאבטחת עגלות ילדים ואופניים בכניסה לבניין. דלתות כניסה חסומות לאלה שאין בידם את קוד הכניסה, ולאלה שאין מפתח לדלת הכניסה. דלתות כניסה מעניקות ביטחון מסויים מפני גניבות ופריצות, אבל בשום פנים אין לראות בדלתות אלה את המחסום האחרון מפני הגנבים, וכל אחד צריך להתקין דלת בטוחה וחזקה גם בפתח ביתו הפרטי כדי להיות בטוח לחלוטין.

יתרונות נוספים של דלתות כניסה

דלת כניסה לבניין לא רק שומרת על תחושת הביטחון שלכם, אלא שהיא מהווה גם מחסום מפני גשם או קור בחורף, וחום מעיק בקיץ. כניסות לבניינים וחדרי מדרגות, שיש לפניהם דלתות כניסה, עוזרות לשמור על קרירות פנים הבניין בקיץ ועל חמימות מסויימת בחורף. בנוסף, משמשת חזית הכניסה גם כמקום מעולה להתקנת תיבות דואר, מצלמת וידאו במעגל סגור וכדומה.

עיצוב דלתות כניסה

דלתות כניסה נבנות ברובן מאלומיניום וזכוכית. אלומיניום הוא חומר מאד חזק וקל, וניתן להתאים אותו לכל פתח ולכל גודל רצוי. אלומיניום הוא חומר זול בהרבה מחומרי בנייה אחרים, המיועדים לדלתות כניסה כמו עץ או מתכות אחרות. חלון עשוי זכוכית מאפשר כניסת אור לחדר המדרגות של הבניין, ומניעת כניסת קור או חום גדולים לתוך המבנה. דלתות אלומיניום ניתן לעצב בצורות שונות עם זכוכית אחת או זכוכית מחולקת, עם תיבות דואר בצד אחד או בשני הצדדים ובגימור צבע שונה. דלתות כניסה אלה קלות להתקנה, והדבר אינו אורך יותר מיום עבודה לאחר ייצור הדלת לפי המידה הרצויה. דלתות כניסה מבודדות מפני אנשים, חום, קור, רעשים ואפילו לכלוך העף ברוח.

המאמר נכתב באדיבות – אביגדורי דלתות כניסה

TAGS:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגובות אחרונות