בלוג על ציוד לבית לגן ולמשרד

האם חברות ניקיון במרכז יותר טובות?

Posted on 8 באפריל 2014 | in חברת ניקיון לבית, חברת ניקיון למשרד, למשרד | by

אחת השאלות המתעוררות לעיתים קרובות בקרב תושבי הצפון והדרום היא האם יש אמת בהנחה שחברות ניקיון במרכז יותר טובות. על מנת למצוא את התשובה לכך, יש לקחת כמה צעדים אחורה ולהבין ממה בכלל נובעת ההנחה הזו.

אפשר לשער במידה רבה של סבירות שהסיבה להנחה המוזכרת היא תפיסה שגויה של חברות ניקיון. בניגוד למה שנהוג לחשוב, לא כל חברה מאמצת שיטות ייחודיות. רוב החברות המקצועיות משתמשות בשיטות דומות. במילים אחרות, הדגש הוא לא על האיזור הגיאוגרפי בו פועלת החברה אלא על הניסיון והכלים העומדים לרשותה.

כך תבחרו חברת ניקיון

חברת ניקיון מובילה מעמידה בראש סדר העדיפויות את הצרכים של הלקוח. היא אינה מבחינה בין ניקיון משרדים, ניקיון של בתים פרטיים או ניקיון של שטחים ציבוריים. היא מקפידה על סטנדרטים מחמירים בכל סוגי הניקיון ללא יוצא מן הכלל ובכל מקום בארץ.

אחרי שמבינים ממה נובעת הטעות, כל יותר להשוות בין חברת ניקיון במרכז לבין חברה דומה בצפון או בדרום. השוואה כזו מעלה כי אין מקום להעדפה של חברה אחת על פני אחרת. מצד שני, יש בהחלט מספר פרמטרים הקובעים את מקצועיותה של החברה:

א. הכשרת עובדים – חברות ניקיון חייבות להעסיק עובדים ברמה הגבוהה ביותר. לא משנה אם מדובר על חברה בתל אביב, בראש פינה או באילת, העובדים הם אלו שמייצגים אותה.

ב. מחירים – יש לתת עדיפות לחברה הגובה מחירים הוגנים. החברה לא אמורה להיות מושפעת משיקולים חיצוניים או לפרוץ את מסגרת המחירים המקובלת.

ג. לוח זמנים – לקוחות המחפשים אחר חברה לעבודות ניקיון יודעים עד כמה חשובה עמידה בלוח זמנים.

לסיכום, חברות במרכז לא טובות יותר באופן אוטומטי מחברות בצפון או בדרום וכדאי לבחון כל מקרה לגופו.

TAGS: ,

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגובות אחרונות