בלוג על ציוד לבית לגן ולמשרד

הרצפה שלכם נראת שחוקה? הפיחו בה חיים חדשים

Posted on 25 באוגוסט 2013 | in ריצוף | by

ליטוש מרצפות אבן ושיש

מרצפות אבן ושיש הן מאד יפות, ומשרות אווירה נעימה ואפילו יוקרתית בכל מקום שבהם הן מוצבות. ריצוף שיש מאד נפוץ כיום בבתים פרטיים, במוסדות שונים ובחברות מסחריות וכדומה. כנ"ל גם לגבי ריצוף אבן היכול להעניק לכל מקום מראה מיוחד ומאד איכותי. אבל גם ריצוף אבן ושיש מתבלה עם הזמן, ועקב השחיקה הגדולה שהם חווים בגלל השימוש האינטנסיבי בהם. כלומר, ההליכה התכופה על הרצפה גורמת לבלאי שלה עם הזמן, ולא משנה מאיזה חומר היא עשוייה. כאשר הריצפה שלכם מגיעה למצב שאתם רוצים לחדש אותה יש לקרוא לחברה מקצועית המתמחה בליטוש אבן ושיש. ליטוש האבן והשיש מחזירים לרצפה את הברק והרעננות, שהיו להם כשהותקנו כחדשים, וחשוב לעשות זאת עם חברה מנוסה ואחראית.

כאשר אתם מחפשים חברה לליטוש אבן ושיש הקפידו כי:

  1. לחברה נסיון מוכח בטיפול ברצפות מסוג אלה
  2. כי לרשות החברה כל הציוד הנדרש לביצוע העבודה
  3. כי בחברה עובדים אנשים מיומנים ומנוסים בעבודה זו
  4. כי תקבלו שירות אמין ואחריות על העבודה

ליטוש מרצפות שיש

מרצפות אן אריחי שיש אינם דבר זול ולכן את עבודת הליטוש אין להפקיד בידי חובבנים או חברות נקיון, שמחזיקות מכשיר ליטוש לרצפות רגילות. הם פשוט יהרסו לכם את השיש. חשוב להבין כי כל רצפה נשחקת עם הזמן, ולא משנה כמה עלתה לכם בעת התקנתה. השימוש היומיומי ברצפה שוחק אותה, ועם הזמן נעלמים הברק והצבע המקוריים שלה. חברה מקצועית לליטוש מרצפות תדע להשתמש במכשירים המתאימים לעבודות ליטוש שיש על מנת להחזיר את המראה החיוני והרענן לרצפה.

ליטוש שיש הינו תהליך שבו הרצפה עוברת הברקה עדינה כדי להחזיר לה מראה אחיד ומבריק, וכדי להגן עליה מפני פגיעות אפשריות בעתיד. התהליך מתבצע במספר שלבים:

  • פתיחת המרווחים שבין אריחי הרצפה ושאיבת האבק והלכלוך שהצטברו על המשטח
  • אטימת החריצים על ידי מילוי דבק שיש מיוחד בצבע שמתאים לגוון השיש.
  • יישור המשטח וליטושו באמצעות מכונה מיוחדת המעניקה מרקם אחיד ללא הפרשי גובה.
  • מריחת סילר מונע ספיגה להגנה על משטח השיש מפני חדירת נוזלים וכתמים שונים.

על השלבים הללו להיעשות בצורה מקצועית, ובזהירות רבה על מנת לקבל את התוצאה הרצויה מחד ואי פגיעה בשיש מאידך.

ליטוש מרצפות אבן

כדי לעשות ליטוש מרצפות אבן יש צורך בציוד ומכשור מתקדם ולעשות עבודה נקייה עד כמה שניתן. משטחים הבנויים ממרצפות אבן הם משטחים מאד עמידים, אבל גם הם נשחקים עקב השימוש התכוף בהם. ליטוש אבן נועד להשיב לרצפה זו מראה אחיד וגימור חדש לאחר שנשחקה או ניזקה משריטות וסדקים שונים. ליטוש אבל יעיל גם לאחר התקנה של רצפות אלה.

כדי לעשות ליטוש רצפות אבן יש להשתמש במכונה מיוחדת המופעלת על ידי צוות מיומן ומנוסה בכך. לאחר הליטוש וההברקה של הרצפה מצפים את הרצפה בסילר איכותי להגנה על המשטח כנגד חדירת נוזלים. את דרגת הליטוש ניתן להתאים על פי בקשת הלקוח.

ליטוש מרצפות אבן ושיש נעשים גם עבור לקוחות פרטיים, וגם עבור מוסדות ועסקים בכל הארץ. עבודה יסודית כוללת נקיון של האיזור והחזרת הרצפה לקדמותה.

למידע נוסף בקרו באתר: http://www.biosab.co.il/

TAGS: , ,

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגובות אחרונות