בלוג על ציוד לבית לגן ולמשרד

התקנת מזגנים תעשייתיים לבתי עסק

Posted on 20 במרץ 2014 | in התקנת מזגנים, כללי | by

אם אתם זקוקים למזגנים תעשייתיים לעסק שלכם, הרי שעליכם לדעת שהתקנת מזגנים אלה מצריכה תכנון קפדני ושימוש ביחידות אשר מיועדות להספקים גדולים בעומס רב.
התקנת מזגנים בעסקים אינה דומה להתקנת מזגן ביתי אשר אותו יכול לבצע מתקין מזגנים ממוצע. התקנת מזגנים תעשייתיים לבית העסק מצריכה שימוש בפתרונות קירור מתקדמים ביותר, תכנון קפדני ושמירה על סטנדרטים מחמירים למדי. חברה המתמחה בהתקנת מזגנים תעשייתיים חייבת לדעת להתקין את כל המזגנים ואמצעי הקירור לרבות הבאים:
• מזגנים מפוצלים
מערכות מיזוג אוויר מורכבות
• ידע בטכנולוגיות VRV ו VRF
• מערכות מיזוג בתצורת DX
• מערכות מיזוג תעשייתי ניידות
• התקנת תעלות מיזוג אוויר בכל מקום

תכנון קפדני לפני ההתקנה

כפי שנאמר, התקנת מערכות מיזוג תעשייתיות מחייבות תכנון קפדני לפני תחילת התקנה. יש לבדוק את המקום ואת החללים שלו, וזאת על מנת להחליט על המערכת היעילה ביותר אשר בסופו של דבר תתן את המענה הטוב ביותר לצרכים הספציפיים של בית העסק באשר הוא. תכנון מוקדם ומפורט יוזיל לכם את עלות ההתקנה ללא כל צל של ספק, ויבטיח לכם שימוש במערכת מתאימה, מה שוודאי מנע נזקים ובעיות בעתיד.
התקנת מזגנים תעשייתיים כרוכה בעבודות פיתוח שונות לרבות פתיחת חורים לתעלות האוויר, הנמכת תקרות במקומות מסויימים וכדומה. על חברת הייצור וההתקנה של מזגנים אלה להיות ערוכה לכל עבודה מסוג זה על מנת לבצע את ההתקנה ברמה הגבוהה ביותר.
התכנון כולל בין היתר גם את השמשת מערכת החשמל לעבודה בעומס שנדרש למערכת הקירור וגם על מרכיב זה להילקח בחשבון לפני שמתחילים בעבודות בשטח.
אם אתם מעוניינים בהתקנת מערכות מיזוג תעשייתיות לעסק שלכם פנו לחברה המתמחה בכך ולא לכל מתקין מזגנים שכונתי. רק חברות בעלות ניסיון העובדות עם צוות עובדים מקצועי ומיומן יעמדו במשימה בדרך אמינה ובמחירים נוחים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגובות אחרונות