בלוג על ציוד לבית לגן ולמשרד

וילונות גלילה ושילובם בעיצוב הבית

Posted on 9 באפריל 2014 | in בית חכם, כללי, עיצוב הבית | by

עיצוב הבית משפיע על היבטים רבים בחיים שלנו. הוא יכול לקבוע את הדינאמיקה בין חברי המשפחה, את הרושם הראשוני על האורחים וגם את המוטיבציה הפנימית. כיום יש מודעות רבה לחשיבות של עיצוב נעים ונוח, תוך מתן מענה על צרכים פונקציונאליים. אחד המוצרים המייצרים את השילוב הזה על הצד הטוב ביותר הוא וילון גלילה.
על מנת לשלב וילונות גלילה בעיצוב הבית כדאי להקפיד על מספר כללים. ראשית, חשוב להתאים בין האופי של הוילונות לבין הבית עצמו. בית המעוצב בסגנון מסורתי וכפרי עם הרבה רהיטי עץ זקוק לוילונות סולידיים בצבעים בהירים, לעומת בית המעוצב בסגנון מודרני ויכול לנצל היטב דווקא את המראה הקשוח של וילונות אסקלוסיביים וכהים. שנית, יש לבחור וילונות איכותיים שמאפשרים ניצול אופטימאלי בחלל לאורך שנים רבות.

כיצד מזהים וילונות גלילה איכותיים?

בעת בחירה של וילונות גלילה ניתן לזהות את המוצר האיכותי לפי הפרמטרים הבאים:
א. חומר הגלם – ניתן לייצר וילונות גלילה ממגוון עצום של חומרי גלם. ודאו כי הוילון שבחרתם עשוי בד איכותי, חזק ועמיד אותו ניתן גם לנקות בקלות במידת הצורך.
ב. התקנה – בדקו מראש כיצד הוילונות מותקנים על הקיר ואיך ניתן למנוע מצב של פגיעה בעיצוב קיים. זכרו כי ההתקנה יש לבצע באופן מקצועי ובצורה מהירה ככל האפשר.
ג. מוניטין – נסו לתת עדיפות לוילונות גלילה המיוצרים על ידי חברות בעלות מוניטין. חברות אלו מחזיקות בגישה לחומרי גלם המתאימים באופן אופטימאלי לייצור של וילונות גלילה ולשילובם בעיצו הבית.
לסיכום, מי שרוצה לשלב וילונות גלילה בעיצוב הכללי צריך להתחיל בבחירה נכונה של המוצר. לאחר מכן ניתן לחשוב על פרטי העיצוב, לרבות התאמת הצבעים, מיקום הוילונות ואופי השימוש הצפוי בהם לאורך זמן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגובות אחרונות