בלוג על ציוד לבית לגן ולמשרד

טיפים לשיפוץ עצמי של הבית

Posted on 20 באוקטובר 2015 | in כללי | by

שיפוץ הבית, הינה הוצאה יקרה מאוד. ניתן לחסוך בעשרות אחוזים בהוצאה זו, על ידי כך שנשפץ בעצמנו. לא כל דבר ניתן לשפץ לבד, אולם ניתן לחסוך עשרות אלפי שקלים אם נשפץ מה שניתן לבד. במאמר זה, ניתן טיפים לשיפוץ עצמי:

  1. לצבוע את הבית לבד– צביעת הבית היא הוצאה יקרה, של אלפי שקלים. ניתן לחסוך הוצאה זו. אפשר בהחלט לסייד את הבית לבד. כל מה שצריך הוא, להצטייד בצבעים אותם בחרנו, ובמברשות מתאימות. החומרים אינם יקרים, וניתן להשיג בחנויות לחומרי בנין ולצביעת הבית. חשוב לבחור היטב את הגוון אותו רוצים. צביעת הבית יכולה לקחת מספר ימים, אך הפער בין עלות החומרים ועלות צביעת הבית הוא משמעותי, ונמדד בעשות אחוזים, ואותו נחסוך על ידי צביעה עצמית של הבית.
  2. ביצוע עצמי של עבודות פרזול- בחנויות לחומרי בניין, ניתן לקנות מוצרי פרזול רבים. ישנם סוגים רבים של מוצרי פרזול הנמכרים בחנויות. עלות חומרים אלו אינה יקרה, אך החיסכון בביצוע עצמי של עבודות פרזול, יכול להגיע לאלפי שקלים. כדי לבחור בצורה טובה את מוצרי הפרזול המותאמים ביותר לצרכים שלנו, מומלץ להיעזר במוכרים בחנות, אשר יסבירו על כל מוצר ומוצר, ויתנו הדרכה כיצד להשתמש ולהרכיב, ובאילו מוצרי הרכבה יש להשתמש.
  3. אילו סוגי חומרים יש:
  • מוצרי פרזול לדלתות: ידיות, צירים, וכו'– הרכבת ידית ומנעול וצירים בדלת אינה פעולה מסובכת, ויכולה לחסוך עלות איש מקצוע. מוצרי פרזול לדלת ניתן להשיג בכל חנות לחומרי בניין. מגוון מוצרי הפרזול לדלתות, נותנים אפשרות בחירה של התוצר המעוצב: סוג הידית, כיוון פתיחת וסגירת הדלת, סוג הצירים הרצוי.
  • מוצרי פרזול לארונות ומגירות – ניתן לחסוך כסף, על ידי הרכבה עצמית של ארון, לשם כך ניתן לקנות מסילות למגירות, ווי תלייה, וכו'. מוצרים אלו ניתן לקנות בחנויות למוצרי פרזול, חנויות לאביזרי בית, ובחנויות רהיטים. מגוון מוצרי הפרזול לארונות ומגירות, מאפשרת תכנון של הארונות והמגירות לפי הצרכים האישיים, והתאמה של התוצר המוגמר באופן שישרת היטב את הצרכים שלנו.

מברגים, ברגים, וחומרי סיליקון להדבקה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגובות אחרונות