בלוג על ציוד לבית לגן ולמשרד

טרנדים בעיצוב פאות

Posted on 20 בנובמבר 2016 | in כללי | by

פאות משמשות ככיסוי ראש לנשים רבות

פאות הן אחד מכיסויי הראש הנפוצים ביותר לנשים, ממגוון סיבות שונות. חבישת פאה לא בהכרח מעידה על היותה של אישה דתייה או חרדית, אלא יכולה לשמש גם חולות סרטן שעברו כימותרפיה, שחקניות, זמרות, ועוד. מאחר ולפאות יש שימוש כל כך נרחב, ניתן לראות טרנדים בעיצוב פאות אשר משתנים משנה לשנה. עקב כך, ניתן לראות פאות בעיצובים שונים, באורכים שונים, ובצבעים שונים, אשר מתאימים לטרנדים החמים בעיצוב השיער, על מנת לשוות לחובשות הפאות מראה שיקי ועדכני.

הטרנדים החמים ביותר בעיצוב פאות

  • פאות משיער טבעי – אחד הטרנדים בעיצוב פאות בשנים האחרונות, אשר נחשב לטרנד החם ביותר, הוא פאות משיער טבעי. פאות משיער טבעי הן הפאות האיכותיות ביותר וניתן להתייחס אליהן כמו אל שיער טבעי. כיוצא בזאת, ניתן להחליק אותן, לסלסל אותן, לצבוע אותן, ועוד. בזכות כך, ניתן לשחק עם הפאה ולקבל מראה שונה עם אותה הפאה, בלי צורך ברכישת פאה חדשה על מנת לשנות קצת את מראה השיער.
  • פאות מתולתלות – הפאות הנפוצות ביותר עד לא מזמן היו פאות עם שיער חלק. אולם, בשנים האחרונות הטרנדים בעיצוב פאות חודשו ואחד מהם הוא פאות מתולתלות. פאות אלו לרוב מושכות נשים אשר היו מתולתלות במקור, ורוצות לשמור על המראה המתולתל הטבעי שלהן.
  • פאות בצבעים שונים – בעבר, רוב הפאות היו עשויות משיער שחור או חום כהה, על מנת לשמור על מראה סולידי, בעיקר בשוק הפאות לנשים חרדיות. אולם, בשנים האחרונות, החלו לייצר פאות במגוון רחב של צבעי שיער, אשר כוללים כמעט כל צבע שיער טבעי אפשרי. טרנד זה מאפשר לנשים החובשות פאות לחבוש פאה בצבע השיער הטבעי שלהן, או לחלופין לגוון בצבע השיער על ידי רכישת פאה בצבע שונה.

טרנדים נובעים מביקוש נרחב

טרנדים בעיצוב פאות מושפעים רבות מרצונן וביקושן של הלקוחות. פאות משיער טבעי ממשיכות להיות הפאות הפופולריות ביותר, ולכן הן הפכו להיות נפוצות יותר ופחות יקרות מאשר בעבר. כמו כן, ניתן לראות התפתחויות של טרנדים נוספים בתחום הפאות, לפי הביקוש הגובר של נשים לפאות מסוגים מסוימים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגובות אחרונות