בלוג על ציוד לבית לגן ולמשרד

מדוע כדאי להזמין ביובית במקרים של הצפה?

Posted on 9 בפברואר 2014 | in אינסטלציה, כללי | by
ביובית

ביובית

הנורא מכל קרה, ויש להם התפרצות של מי ביוב בדירה שלכם. הדבר גורם כמובן תוך זמן קצר מאד להצפה של כל הבית במים, מה שגורם כמובן לאי נוחות גבוהה מאד. לצד השטיפה של הרצפה מחדש, חשוב מאד להבין, שמומלץ בחום ליצור קשר עם שירות מקצוע, שיגיע עם רכבי הביובית לצורך שאיבת ביוב. מדוע זה חשוב? שטיפת הרצפה מטפלת אך ורק בסימפטום של הבעיה, ולא באמת מעלימה לגמרי את הסיכון להצפה חוזרת. משאיות ביובית, באות בעצם לפתור את הבעיה אחת ולתמיד.

כל מה שצריך לדעת על מנגנון השאיבה.

  • מה המקור להצפה? – אחד מהיתרונות בהזמנת שירותי ביובית במקרים של הצפות, הוא שהביובית יעילה במגוון רחב מאד של מקרים, לא משנה מה הסיבה המקורית להצפה. בין אם מדובר על הצפה שמקורה בהתפוצצות של צינור, הצפה שמקורה בסדק בצינור, או סתימה שחלה במערכת המים והביוב, או חלילה חדירה של מים ממערכת מקבילה – אזי בכל המקרים הללו, הביובית יכולה לסייע. כך מדובר על פתרון אולטימטיבי בכל מצב.
  • העלמת הסיכון – אחד הבעיות עם הצפה, היא שלרוב לא מדובר על מאורע חד פעמי. כלומר, אם יש הצפה של מים או של מי ביוב, כנראה שיש בעיה. גם ניקוז המים החוצה לא יפתור כלל את הבעיה. הסתימה לא תיעלם מעצמה, וגם הסדק שגורם להצפה לא יתוקן – וכך הדירה תוצף מחדש תוך זמן קצר. ביובית תוכל לשאוב החוצה את כל הפסולת שהצטברה, לא משנה מאיזו סיבה – וכך לגרום לצנרת להיות נקיה לגמרי.
  • העלמת המים – כאשר יש הצפה של מים או של מי ביוב, יש כמובן סכנה בכך שהמים יחלחלו לאזורים נוספים. יש לזכור, שהצפת הרצפה היא רק סמן אחד של צנרת תקולה. תוך זמן קצר, יכולות להתפתח נזילות בתקרה ובקירות, והדבר מוביל לפגמים קשים מאד במבנה, ולהוצאות נוספות. פעמים רבות, בזמן שאתם עסוקים בטיפול בהצפה בדירה, אתם לא שמים לב שהמים מתחילים לחלחל למקומות נוספים. אפשר אף שההצפה הבאה תהיה סמויה מן העין – דבר שמסוכן עוד יותר. את המצבים הללו ניתן למנוע מראש, אם מזמינים ביובית שתבצע שאיבה כללית.
  • הכנה לקראת תיקון – יש לזכור כי מעבר לפעולה של הביובית, יש צורך גם בתיקון הצנרת. הדבר נכון בעיקר במקרים שבהם הבעיה איננה סתימה – אלא סדק או שבר בצנרת. במקרים הללו, ממילא אי אפשר לתקן את הצנרת מבלי ששואבים את כל הפסולת שהצטברה בה, ולכן הביובית מבצעת את פעולות הניקיון הדרושות, לצורך התיקון בהמשך.

ליצור קשר עם חברה מוכרת

במידה ואתם מעוניינים בשירותי ביובית לצורך שאיבת ההצפה, אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת גרין סאן. לחברת גרין סאן ניסיון רב מאד בטיפול במערכות ביוב, כולל שאיבה בעקבות הצפות במתחמים שונים. אנשי החברה יגיעו תוך זמן קצר, יבצעו שאיבה מהירה, וייעצו לכם בנוגע לצעדים בהמשך.

TAGS:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגובות אחרונות