בלוג על ציוד לבית לגן ולמשרד

מדפים למשרד – מדפים דקורטיביים

Posted on 9 בפברואר 2014 | in אחסון תכולת בית | by

אין משרד שאינו זקוק למדפים לצרכי אחסון ושליפה מהירים של חומר המצוי בתיקים, תיקיות, אוגדנים וכדומה. מדפים למשרד משמשים גם לאחסון ספרים, חוברות, חומר דפוס של המשרד וכדומה, וגם לצרכים נוספים יותר דקורטיביים, כמו הצגת מדליות, גביעים, תעודות שונות, וכן להצבת חפצי נוי שונים במשרד.

על מנת לעשות שימוש אסתטי במדפים במשרדים, יש לבחור במדפים דקורטיביים בנוסף לייעודם המעשי. מדפים דקורטיביים משמשים כאלמנט חשוב בעיצוב המשרד, ויש להתאים אותם לקו העיצוב הכללי שנבחר למשרד. משרדים בעלי אופי צעיר וצבעוני ידרשו מדפים מסוג אחר, מאשר משרדים "מעונבים" המעוניינים לשדר סמכותיות ומסורת. לכן, בבואכם לבחור מדפים למשרד, עליכם להתחשב בראש ובראשונה באופי המשרד, במה שהוא מעוניין לשדר למגיעים אליו ובקו העיצוב שנבחר למשרד.

מדפים למשרד

מדפים למשרד

בחירת מדפים דקורטיביים

מדפים דקורטיביים הם למעשה מדפים מעוצבים שמעבר לתפקיד הפרקטי שלהם הם משמשים גם כאלמנט המוסיף לאווירת המשרד. מדפים למשרד אלה ניתן לבחור ממגוון חומרים וסגנונות בצורת הבאות:

  • מדפי מתכת  מעוצבים – מדפי מתכת נחשבים למדפים מאד פרקטיים, ובמחשבה ראשונה לא נראה אולי כי הם יכולים לשמש כמדפים דקורטיביים, אבל כיום ישנה מגמת עיצוב גדולה העושה שימוש במתכת וזכוכית בצורה מאד אסתטית, וניתן למצוא מערכות מדפים מאד מסוגננות גם מחומר זה המשמש במשרדים כחלק מקו העיצוב המודרני.
  • מדפי עץ – חומר זה נחשב למאד אסתטי וניתן לעצב איתו משרדים שלמים המעוניינים לשדר חמימות או מכובדות. מדפי עץ דקורטיביים יכולים לשמש בחדרי ישיבות עם ריהוט תואם, בחדרי כניסה והמתנה לשם הצבת חוברות ומגזינים שונים, או חומר עסקי מגוון של המשרד וכדומה.
  • מדפי זכוכית – גם חומר זה משמש לבניית מדפים דקורטיביים למשרדים, כאשר כיום אין חשש לשבירת המדפים או לסדיקתם, מכיוון שהם עשויים זוכית עבה ומחוסמת. מדפי זכוכית ניתנים לתלייה או להצבה במתקני מדפים עם מסגרות מתכת או עץ וכדומה, והם משמשים במשרדים בעלי קו עיצוב חדשני ומודרני.
  • מדפי פלסטיק – גם מדפי פלסטיק יכולים להיות מאד דקורטיביים, וניתן למצוא מערכות מדפים שלמות הבנויות מפלסטיק בצבעים ובצורות שונות. מדפים כאלה יכולים להתאים למשרדים המעוניינים לשדר אווירה פתוחה וצעירה, והם מאד נוחים לשימוש.

שילובים שונים של מדפים למשרד

את כל סוגי המדפים הללו ניתן לשלב בסגנונות עיצוב שונים של משרדים שונים. בנוסף, ניתן לשלב בין סוגי המדפים, וליצור מראה מגוון במשרד על ידי שילוב זכוכית עם עץ או מתכת או מתכת ועץ וכדומה. הדבר תלוי כמובן באסתטיקה הרצוייה למשרד, ומומלץ לעשות זאת יחד עם מעצבת משרדים מקצועית שתוכל לתת למשרד שלכם את המגע הנכון לכדי יצירת האווירה הרצוייה.

מדפים למשרד ניתן למצוא בחברות המשווקות והמייצרות מדפים לכל צורך, ובאולמות התצוגה ניתן לבחון מגוון רחב של מדפים דקורטיביים, שיוכלו לשמש אצלכם במשרד בכל סגנון שתבחרו לעצב אותו.

TAGS: ,

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגובות אחרונות