בלוג על ציוד לבית לגן ולמשרד

מדריך קצר על מדפים למחסן

Posted on 27 בנובמבר 2013 | in מדפים למחסן | by

בפוסט זה אסביר לכם כיצד אתם יכולים לבחור מדפים למחסן שלכם. בתור אדם שעוסק בתחום, אני יודע עד כמה חשוב לעשות שימוש חכם במחסנים. חלק מהאנשים חושבים, שברגע שהם רכשו או השכירו מחסן, נפתרו כל מצוקות האחסנה שלהם אי פעם. אולם אז מתחילים המוצרים השונים להצטבר, הדבר גורם לעומס ובלגן בתוך המחסן, ובסופו של דבר, כל היעילות נעלמת .לכן, חשוב מאד להבין עד כמה מדפים למחסן יכולים לתרום.

מחזיקים, מסדרים ואיתנים

קודם כל, חשוב לי להסביר כי הצבה של מדפים למחסן צריכה להיות בהתאם למוצרים שלכם. כיום, אפשר למצוא מדפים מסוגים שונים, לפי יכולת העומס שלהם. בהנחה שמדובר על מחסן גדול, שמאחסן בתוכו עשרות ואף מאות מוצרים, חשוב מאד לבחור במדפים עם כושר נשיאה גבוה במיוחד שנמדד בטונות. המדפים צריכים להיות יציבים, ולהיות בכושר נשיאה הן ברמת המדף הבודד, והן ברמת כל מכלול המדפים ביחד.

מסייעים בסידור יעיל

חשוב מאד לזכור, שכאשר אתם רוכשים מדפים למחסן, עליכם לשים לב שהם גם יכולים לסייע לכם בחיסכון בתוך המחסן. מומלץ בחום לרכוש מדפים שניתן להצמיד לקירות, כך שתוכלו לנצל את כל השטח בתוך המחסן. חשוב מאד שכל שטח שהמחסן תופס, יהיה מנוצל לטובת האחסנה. כך גם תוכלו להצמיד מספר מדפים אחד לשני, כדי ליצור פתרונות אחסנה איכותיים. הדבר מאפשר לכם לנהל את המחסן בצורה יעילה ונוחה, בהשקעה כספית שאיננה גבוהה.

TAGS: ,

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגובות אחרונות