בלוג על ציוד לבית לגן ולמשרד

מהי מיני בריכת שחיה ומדוע היא פופולרית?

Posted on 2 ביולי 2014 | in בריכה לבית | by

יש טרנדים שונים בכל מה שנוגע לרכישה וקניה של בריכות שחיה, וכיום יש אנשים רבים, אשר מעוניינים להזמין מיני בריכות שחיה, במקום האפשרות הרגילה של בניית בריכות שחיה גדולות. אז מהן בריכות המיני ומדוע הן מהוות טרנד חזק כל כך? מדובר על טרנד שכולל בעצם הצבה של בריכת שחיה קטנה יחסית יותר מהמקובל. הבריכות הללו גם לרוב כוללות תשתית בסיסית יותר, ולא בהכרח חפורות עמוק באדמה. אז מדוע הן הפכו להיות פופולריות כל כך?

כל היתרונות בבריכות המיני

  • שטח מוגבל – לא לכולם יש חצר ענקית שבה הם יכולים לבצע בניית בריכות שחייה בשטח של 20 מ"ר. פעמים רבות החצר היא קטנה יחסית, ואם בכל זאת רוצים ליהנות מבריכה נהדרת שתרענן אותנו בקיץ – הרי שבריכות מיני מספקות פתרון מעולה וחסכוני במקום.
  • מחיר – המחיר של בריכת שחיה כידוע איננו זול. העבודה של הבניה שלה היא מורכבת, דורשת ידע מקצועי רב, ומאחר שגם שטח העבודה גדול יותר יש צורך בחומרים איכותיים יותר – ומכאן העלויות הן גבוהות. לעומת זאת יש אנשים רבים שהתקציב שלהם מוגבל יותר ועדיין רוצים ליהנות מבריכת שחיה – ומבחניה זו בריכות המיני נותנות מענה מעולה.

    בריכה קטנה מיני

    בריכה קטנה מיני

  • ללא חפירה באדמה – בריכת שחיה מיני היא לרוב גם בריכה עילית ולא בריכה שחופרים באדמה. מכאן עבודה הבניה שלה היא פשוטה יותר. עם זאת ישנן גם בריכות מיני קטנות שכוללות חפירה באדמה, ועדיין כוללות עבודת תשתית בסיסית ופשוטה יותר.
  • לילדים – בריכות המיני מתאימות מאד למשפחות עם ילדים קטנים. כך מלכתחילה מונעים מצב של בריכה גדולה ועמוקה מידי, והדבר נחשב בטיחותי יותר.

 מעוניינים בבריכת מיני?

אם אתם רוצים להזמין עבודה של בניית בריכות שחיה קטנות יחסית, חשוב מאד לפנות לעסק שכמובן מומחה לא רק בתחום הכללי של בריכות השחייה – אלא גם יוכל לספק לכם דגמים קטנים ואיכותיים מאד של הבריכה הרצויה.

TAGS: ,

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגובות אחרונות