בלוג על ציוד לבית לגן ולמשרד

מהן התקלות השכיחות ביותר במכונות כביסה?

Posted on 20 בנובמבר 2016 | in כללי | by

תקלות במכונות כביסה

מכונת כביסה היא אחד הכלים השימושיים ביותר בבית, וקשה מאוד לחיות בלי מכונת כביסה מתפקדת. לכן, כאשר יש תקלה במכונת כביסה, אנשים רבים מרגישים כאילו חרב עליהם עולמם, מאחר והם לא יכולים לכבס את הבגדים בצורה נוחה ומהירה, וכביסה ביד היא לרוב לא אופציה מספיק טובה בשביל רוב האנשים. כאשר מתגלה תקלה במכונת הכביסה ניתן לנסות שתי גישות: הראשונה – לנסות לתקן את הבעיה לבד על ידי חיפוש מהיר של מהן התקלות השכיחות ביותר המכונות כביסה, והשנייה – הזמנת טכנאי מכונות כביסה אשר יתקן את התקלה.

תקלות שכיחות במכונות כביסה

  • מכונה לא סוחטת/לא מנקזת את המים – מהן התקלות השכיחות ביותר במכונות כביסה? תקלות ניקוז וסחיטה. כאשר מכונת הכביסה לא סוחטת או מנקזת את המים בתום תהליך הכביסה, לרוב יש בעיה בפילטר של המכונה. בתחתית מכונת הכביסה יש דלת קטנה שבתוכה נמצא הפילטר. במידה ויש תקלה של סחיטה, מומלץ לפתוח את הדלת של הפילטר, ולנקות את הפילטר מלכלוך ומחפצים שנתקעו בתוכו. אם לאחר הניקוי המכונה עדיין לא סוחטת או מנקזת, כנראה שיש בעיה חמורה יותר שדורשת תיקון על ידי טכנאי מכונות כביסה.
  • תקלות בלוח בקרה – יש שני סוגים עיקריים של לוחות בקרה למכונות כביסה: לוח מכאני ולוח דיגיטלי. תקלות בלוח בקרה מכאני הן לרוב פשוטות יותר לתיקון וניתן לתקנם על ידי החזרת הכפתור למקום או על ידי חיזוק החוגה של מכונת הכביסה. במידה והבעיה היא בלוח בקרה דיגיטלי, יש להזמין טכנאי מכונות כביסה מומחה אשר ידע לתקן את הבעיה.

תיקון מכונות כביסה בזמן משפר את איכות החיים

אנשים רבים נוטים לדחות את התיקון של מכונת הכביסה שלהם, ודוחים את מועד הזמנת טכנאי מכונות כביסה. זאת משום שלרוב טכנאים עובדים בשעות לא מאוד נוחות, ואנשים מעדיפים למצוא מועד נוח יותר ופחות זמין. במקום לחכות לטכנאי, ניתן לחפש באינטרנט מהן התקלות השכיחות ביותר במכונות כביסה, ולראות האם התקלה שקיימת במכונת הכביסה היא תקלה שניתן לתקן לבד ללא עזרה מטכנאי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגובות אחרונות