בלוג על ציוד לבית לגן ולמשרד

מזמינים ללא הרף אינסטלטור? שימו לב מה אתם משליכים לאסלה

Posted on 22 באוגוסט 2016 | in אינסטלציה | by

חשבו היטב – האם הזמנתם אינסטלטור לעתים קרובות מדי בעת האחרונה?

שירותים של אינסטלטור הם לא שירותים שאליהם אתם זקוקים לעתים קרובות מדי. באופן כללי, אנחנו צריכים לקרוא לאינסטלטור כאשר יש תקלה כזו או אחרת במערכת הביוב הביתית שלנו – בין אם מדובר בסתימה באסלה או בהצפה מהניקוז, ובין אם מדובר בבעיות חמורות יותר. עם זאת, כאשר אנחנו פונים לשירות של אינסטלטור, אנחנו צריכים להבין שהוא מבצע את עבודתו בצורה מקצועית ושלאחר מכן אנחנו לא אמורים לחוות בעיות נוספות במערכת הביוב, בוודאי שלא בעיות זהות לזו הקודמת, לאורך לא מעט זמן. אם בכל זאת חוזרות התקלות, הרי שמדובר בתקלה עמוקה יותר או בהרגלים לא נכונים שלנו.

אם אתם מזמינים ללא הרף אינסטלטור, יש כמה דברים שכדאי שתבינו שאתם עושים לא נכון

  • ממה נגרמת סתימה? בכדי להבין מה גורם לצורך החוזר והנשנה שלנו בשירותים של אינסטלטור, חשוב להבין מה גורם לסתימה במערכת הביוב ובאסלות שלנו באופן ספציפי. מערכת הניקוז של אסלה צריכה לנקז שפכים אנושיים בסיסיים, וכן את נייר הטואלט המיועד לה, שמתפרק בקלות במי הניקוז. כל גורם אחר, שיכול להיות כל מה שבין שערות, לכלוך, תחבושות ועד קרטוני גלילים של נייר טואלט – יכול לגרום לסתימה וככל הנראה גם יגרום לה.
  • מה אתם זורקים לאסלה? אם אתם נוהגים להשליך לאסלה כל מה שהוא לא נייר טואלט, אתם צריכים להפסיק זאת. כמובן שכאשר מדובר בגלילי קרטון או בתחבושות הסתימה שתיגרם תהיה מהירה יותר, אך גם אם אתם נוהגים להשליך לאסלה שיערות מניקוז המקלחת או לכלוך קטן אחר – הבינו כי הדבר גורם לסתימות בשכיחות גבוהה הרבה יותר ממה שסביר שתהיה.

הרגלים נכונים בנוגע למערכת הביוב, בשילוב שירות מקצועי בתחום, יבטיחו שלא תזדקקו לאינסטלטור לאורך זמן

אם אתם עדיין חושבים שההרגלים שלכם נכונים, אך הסתימות עוד חוזרות ונשנות, כנראה שישנה בעיה עמוקה יותר במערכת הביוב שלכם. את זה ניתן לפתור דרך שירות מקצועי של ביובית – אותו השירות שיוודא שלא תזדקקו לקריאה חוזרת ונשנית לאינסטלטור, שעולה לכם לא מעט כסף.

TAGS:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגובות אחרונות