בלוג על ציוד לבית לגן ולמשרד

מחפשים מקרן למשרד? כדאי שתקראו

Posted on 25 באוגוסט 2013 | in למשרד | by

מקרנים בשימוש משרדי

כל משרד מודרני זקוק לפתרונות הקרנה מתקדמים. בעזרת הפתרונות הללו ניתן להעביר הדרכות, הסמכות ומסרים לעובדים, להראות מצגות ללקוחות פוטנציאליים או לשתף פעולה מול קולגות. פתרונות הקרנה מעניקים חווית צפייה משופרת, וניתן להשתמש בשורה ארוכה של מוצרים על מנת להבטיח התאמה לצרכים האישיים.

מהם התכונות הבולטות של פתרונות הקרנה למשרד?

פתרון הקרנה איכותי בשימוש משרדי זקוק למספר תכונות חשובות. ראשית, עליו להיות אמין, ולשרת את צרכי החברה או המשרד בתנאים שונים. כדאי לבחור בפתרון הקרנה ורסטילי המתאים לחדרים קטנים וגדולים, חדרי ישיבות, אולמות וכדומה. שנית, על המקרן להתאים למערכות הסאונד, התאורה ומסכי ההקרנה במשרד. לא מומלץ לרכוש פתרונות הקרנה המיוצרים על ידי חברה לא מוכרת, ולגלות מאוחר מדי כי קשה לסנכרן אותם עם רשת המחשבים, המסכים או מוצרי מולטימדיה אחרים במשרד. לבסוף, משרדים זקוקים לפתרונות הקרנה יעילים עם חלקי חילוף זמינים. מקרן תקול פוגע בעסק, ועשוי ליצור נזקים תדמיתיים בלתי הפיכים.

את התכונות של פתרונות הקרנה ניתן לבדוק על פי המפרט הטכני של כל מוצר. כדאי להתמקד ברזולוציה הבסיסית, עוצמת ההארה והמשקל. ברוב המשרדים נדרשת כמות גדולה של כניסות USB או HDMI, כמו גם כניסות של וידאו, TYPEB  ועוד . לאחר מכן יש לעבור אל נתונים של תיקון טרפז אנכי, אורך חיי נורה ויחס קונטרסט. בשלב האחרון תדרשו לבדוק את אופן החיבור לרמקול ואת נוחיות התפעול של השלט הרחוק. בכל מקרה של התלבטות או חוסר היכרות עם המושגים, יש לפנות אל אנשי מקצוע המכירים את התחום.

הסוגים השונים של פתרונות הקרנה עבור העסק

יש מספר מקרנים בולטים אשר מתאימים לשימוש במשרדים ובעסקים:

א. פתרון הקרנה נייד – זהו פיתרון מושלם עבור עסקים קטנים בהם לא קיים חדר ישיבות קבוע. בעזרת הפתרון הנייד ניתן לערוך פגישות והדרכות בחדרים שונים. הניידות אינה באה על חשבון האיכות של ההקרנה, ולכן משרדים נהנים מהפתרון הזה לאורך שנים רבות.

ב. מקרנים לאולמות – בהרבה חברות וארגונים גדולים ניתן למצוא אולמות. האולמות הללו משמשים לצורך שיחות של מנהלים עם עובדים, הכשרות תקופתיות ועוד. הפיתרון היחיד עבור אולמות הוא הקרנה ייעודית עבור מסך גדול. בנוסף, בעת בחירת פתרונות הקרנה לאולמות כדאי לקחת בחשבון את מספר המושבים, גודל האולם, תנאי התאורה וגודל מסך.

ג. מקרנים עסקיים – אלו המוצרים הנחשבים לגולת הכותרת של התחום העסקי. עם הפתרונות הללו ניתן להקרין את החזון העסקי של המשרד, להציג תמונות וסרטוני הדרכה, ואפילו להראות סרטים באורך מלא. משרדי היי טק רבים משתמשים בפתרונות אלו, אך ניתן למצוא אותם גם במוסדות ציבוריים. יש דגמים שונים של פתרונות הקרנה עסקיים, וכולם עומדים בסטנדרטים גבוהים במיוחד.

לסיכום, פתרונות הקרנה צריכים להיות חלק בלתי נפרד מההיערכות של עסקים ומשרדים אל המאה ה-21. כדאי לבחור את הפתרונות הללו היטב, להכיר את התכונות החשובות, ולהשוות בין מוצרים על פי הצרכים האישיים.

TAGS: ,

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגובות אחרונות