בלוג על ציוד לבית לגן ולמשרד

מערכת ספא לבית ולגן

Posted on 22 במאי 2013 | in בריכה לבית | by

מה יכול להיות מפנק יותר ממערכת ספא בבית. יותר ויותר אנשים מעדיפים לנפוש בבית, ולהתרגע אחרי יום עבודה לחוץ במתקני ספא פרטיים, מאשר לגשת למרכז הספורט המקומי, ולחלוק את כל אותם המיתקנים עם אנשים נוספים. אם בעבר היו מתקני ספא נחלת המעמד הגבוה בלבד, הרי שהיום לא צריך לזכות בפיס כדי להתקין מערכת ספא ביתית. מערכת ספא ביתית יכולה לכלול ג'קוזי ספא בגדלים שונים, סאונה יבשה, סאונה רטובה, וכתוספת ניתן להזמין כמה מתקני כושר שיכניסו אתכם לשגרת אימונים בריאה.

מערכת ספא במקומות שונים

תרבות הנופש בארץ הפכה למאד מפנקת עם הופעתם של הצימרים הראשונים לפני כשלושים שנה. כיום הצימרים המוצעים להשכרה אינם דומים עוד לצימרים הישנים, רובם כוללים מערכת ספא משוכללת, ובתוך כל צימר כמעט ניתן למצוא ג'קוזי ספא לצד המיטה. צימרים רבים מתקינים גם מתקני סאונה שונים, ובכך משדרגים את המקום שלהם. בנוסף לצימרים, גם בעלי בתים רבים מתקינים כיום מערכות ספא בביתם ובמיוחד בבתים צמודי קרקע. כפי שנאמר, אין צורך להיות מיליונר כדי לעשות זאת, וההיצע של מתקנים אלה כולל דגמים בגדלים שונים ובטווח מחירים נוח. התקנת מערכת ספא יכולה להיעשות בתוך הבית על ידי הגדלת חדר הרחצה, או במקביל, מחוץ לבית במרפסת החצר או בגינה עצמה.

איזה מתקנים ניתן להזמין

בין המתקנים שניתן להזמין עבור מערכת ספא ביתית ניתן למנות:

  • ג'קוזי ספא – זהו מתקן ג'קוזי עם מנוע הזרמת מים חמים בטמפרטורה של כ – 40 מעלות, והוא מיועד למספר משתנה של אנשים בהתאם לגודל ולמקום ההתקנה. ניתן להתקין ג'קוזי ספא לשניים או שלושה אנשים, לארבעה וחמישה, ויש גם מתקנים גדולים במיוחד המיועדים לשמונה אנשים באותו הזמן. מערכות הג'קוזי מותקנות גם בצורת שיקוע בקרקע וגם בצורת אמבטיה עומדת עם מדרגות עלייה לצורך הכניסה לג'קוזי.
  • סאונה יבשה – סאונה יבשה כשמה כן היא. זהו מתקן המגיע עד לטמפרטורה של 100 מעלות במקום יבש מלחות. המתקן מועיל לחימום וניקוי הנקבוביות בעור. חדר סאונה יבשה מגיע בגדלים שונים לפי הזמנת הלקוח או בהתאמה לפי גודל החדר הקיים בבית. חדר סאונה יבשה כולל בידוד עץ ודלת זכוכית או דלת עץ. בנוסף מגיעה הסאונה עם ספסלי עץ לישיבה או לשכיבה, שעון פנימי ומדרכים נוחים לרגל יחפה.
  • סאונה רטובה – סאונה רטובה פועלת על ידי הזרמת אדי מים לחדר בטמפרטורה של עד 50 מעלות והמתקן מעולה להרגעת הגוף ולמנוחתו. חדר סאונה רטובה מכוסה אריחי קרמיקה כאשר את מתקן הוצאת האדים ממקמים בתיאום ועל פי דרישת הלקוח. חדר סאונה רטובה יכול להגיע עם הפעלה פנימית או חיצונית של המערכת או עם שני לוחות פיקוד במקביל.

מערכת ספא מסוג סאונה יש להתקין בחדרים סגורים, ואם אתם מתכננים את התקנת המערכת בחצר הבית, יש לדאוג למבנה שיהיה אטום למזג האוויר. את הג'קוזי ניתן להתקין גם בצורה פתוחה בגינת הבית או על המרפסת שבחצר.

המאמר נכתב באדיבות – שמוליק אמבטיות עיסוי

TAGS:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגובות אחרונות