בלוג על ציוד לבית לגן ולמשרד

מרקיזות בבית חכם

Posted on 20 במרץ 2014 | in בית חכם, כללי | by

מרקיזות הם פתרונות הצללה מעולים גם לבית וגם לעסק, וכיום ניתן לחבר אותן למערכת בית חכם, וליהנות מהפעלה קלה ונוחה מכל מקום ובכל שעה.


מרקיזות הם מתקני הצללה וותיקים שכל הזמן משתכללים והם משמשים באין ספור עסקים, דירות ובתים פרטיים. המרקיזה היא למעשה מתקן המיועד להצל מעל מרפסות וחלונות באופן מושלם עם סגירה משלושה כיוונים למניעת השמש או הגשם לחדור לתוך האיזור המוצל. המרקיזה מיוצרת מבד דראלון או מ – PVC עמיד בפני מים וגשם ומפני קרני השמש. המרקיזות בנויות בצורת מניפה אשר נפתחת ונסגרת, וניתן להפעיל אותה באמצעות מנגנון ידני, מפסק או שלט או באמצעות מערכת בית חכם.

היתרונות של מרקיזות

מרקיזות מהוות פתרונות הצללה מעולים במקומות רבים לרבות:
• מרפסות וחלונות בבתים פרטיים ודירות
• כניסות לעסקים שונים
• מרפסות של מסעדות ובתי קפה
• רחבות ישיבה בבתי מלון ובתי הארחה
מרקיזה היא מתקן מאד חזק הבנוי משלד אלומיניום אשר אינו מחליד ומבד חזק ועבה, שאינו נשחק במהרה בשמש, והוא עמיד בפני גשמים. המבנה החזק של המרקיזה מאפשר לה להגן מפני הגשם והרוח גם כאשר היא פתוחה עד הסוף, ולחלופין ניתן לסגור אותה על מנת לאפשר לאור השמש להיכנס כאשר מעוניינים בכך. ובנוסף ליתרונות הפרקטיים של אמצעי הצללה והגנה זה, מרקיזות נחשבות לאלמנט אסתטי מיוחד במינו המוסיף חן לכל מקום בו הן מוצבות, וניתן להזמין אותן בשלל עיצובים, צבעים ודוגמאות, כולל הדפסה על גבי הכיסוי.

מרקיזות בבית חכם

מרקיזות שונות אשר מופעלות על ידי מנוע חשמלי, ניתן לחבר למערכת בית חכם ולשלוט בהן באופן מרוכז מתוך הבית או בית העסק. מערכת בית חכם יכולה להתחבר לכל האלמנטים החשמליים והאלקטרוניים בבית / עסק, וניתן לשלוט בהם גם מכל מחשב או דרך רשת האינטרנט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגובות אחרונות