בלוג על ציוד לבית לגן ולמשרד

מתי יש צורך בשירותי אחסון תכולת בית?

Posted on 11 באפריל 2013 | in אחסון תכולת בית | by

המטרה של אחסון תכולת בית היא הגנה מלאה על הציוד האישי, המשפחתי והפרטי לתקופות קצרות וארוכות. הסיטואציה השכיחה ביותר בה מתעורר צורך באחסון מן הסוג הזה היא בעת מעבר מקום מגורים. בין אם מדובר על מעבר דירה בתוך הארץ או על העתקת קריירה לחו"ל, אחסון התכולה של הבית הוא הדרך היחידה לשמור על הציוד. בנוסף, לפעמים בנייה של דירה חדשה מתעכבת וחוזה השכירות על הדירה הקיימת מסתיים. אחסון תכולת הבית נותן פתרון מהיר, מיידי ונוח עבור לקוחות מכל רחבי הארץ.

סיטואציה נוספת בה יש צורך בשירותי אחסון של תכולת הבית מתעוררת עקב אסונות בלתי צפויים. הסיבה יכולה להיות פיצוץ בצנרת, שריפה, פריצה לבית, או אפילו פגיעה במהלך אירוע בטחוני. במצבים בהם יש צורך להעביר את תכולת הבית אל שירותי אחסון, חשוב לפעול במהירות. כדאי לזכור כי עיכובים מיותרים עשויים להעצים את הנזק, לפגוע בתכולה ולחשוף את המשפחה לסכנות.

הגדרת צרכי האחסון

כאשר מחפשים אחר שירותי אחסון תכולת בית, כדאי להגדיר מראש את הצרכים. בררו האם שירותי האחסון כוללים ביטוח, אבטחה והגנה על הציוד. בין אם מדובר על אחסון לטווח קצר או ארוך, יש שירותים שאי אפשר לוותר עליהם. המחיר הוא פקטור מרכזי בבחירת שירותי אחסון, אך חשוב יותר לוודא כי החברה, השומרת על תכולת הבית' היא אמינה ומקצועית.

על מנת למצוא שירותי אחסון, המתאימים לצרכי המשפחה כדאי לבצע השוואה בין האפשרויות. חברות המתמחות באחסנת ציוד מסחרי לא תמיד מתאימות לאחסון של תכולת בית, ולכל חברת אחסון יש מאפיינים אחרים. נסו להתייעץ עם גורמים, הבקיאים בתחום שירותי האחסון וקבלו המלצות מאנשי מקצוע.

תנאי האחסון

מבחינת תנאי האחסון עצמם, מספר קריטריונים יכולים לעזור לכם להחליט האם השירות מתאים לתכולה שלכם:

א. פרטיות – שירותי האחסון שתקבלו צריכים להבטיח לכם פרטיות מלאה. ודאו כי אתם מקבלים גישה פרטית אל תכולת הבית בכל שעה, והתעקשו על אמצעי הבטיחות המתאימים.

ב. ניקיון ותחזוקה – שירותי אחסון ברמה גבוהה מתאפיינים בתחזוקה שוטפת, ניקיון וביקורים של אנשי צוות, על מנת לוודא כי התכולה נשמרת היטב.

ג. אבטחה – לתכולת הבית שלכם יש ערך גבוה, ומטרת האחסון היא לשמור עליו. ודאו כי במסגרת שירותי האחסון אתם מקבלים פיקוח, בקרה ומעקב אחר הציוד בכל שעה ביממה.

אחסון תכולת בית או דירה אינו מוגבל לתקופות ארוכות, אך לעיתים תדרשו לשלם על תקופת מינימום. הגודל והפריסה של המחסנים יקבעו את מידת שביעות הרצון שלכם, לכן כדאי להגיע לביקור לפני שמאחסנים את התכולה.

אחסון נכון של תכולת הבית יכול למנוע עוגמת נפש. לא משנה מאיזו סיבה אתם זקוקים לשירותי האחסון הללו, זכרו כי יש דרך נכונה לעשות זאת.

באדיבות מחסני סנטורי בע"מ מומחים להשכרת מחסנים

TAGS:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגובות אחרונות