בלוג על ציוד לבית לגן ולמשרד

מתי להזמין חברת ניקיון לבתים?

Posted on 24 באפריל 2013 | in חברת ניקיון לבית | by

חברת ניקיון לבתים הינה חברה המעניקה שירותי ניקיון לבית בכל עת שתחפצו. החברה שולחת צוות עובדים מיומן עם כל הכלים והחומרים הדרושים, כדי לנקות עבורכם את הבית מן הרצפה ועד לתקרה. חברת ניקיון בתים מנקה רצפות, חלונות, ארונות, מטבחים ואת כל יתר המקומות והדברים הזקוקים לניקיון בבית. היתרון שבהזמנת חברת ניקיון לניקוי הבית שלכם הוא בצוות העובדים המיומן, בכלי העבודה החדישים שלרוב האנשים אין בבית, כמו מכשיר פוליש לרצפה או מנקה חלונות מבחוץ וכדומה, וכן החומרים שמשתמשת בהם חברת הניקיון מאד מגוונים, והם מתאימים לכל סוגי הניקיון.

גם לאחר שהשתכנעו בצורך לניקיון הבית על ידי חברה מקצועית, רבים שואלים מתי או באיזה תדירות מומלץ להזמין חברת  ניקיון, ועד כמה שזה משתלם?

מתי מזמינים חברת ניקיון?

חברת ניקיון מזמינים בדרך כלל בהזדמנויות הללו:

  • בעת מעבר דירה – כאשר נכנסים לדירה חדשה רוצים התחלה נקייה. הזמנת חברת ניקיון בתים לנקות ולצחצח את הדירה החדשה שאליה אתם עוברים מאד נפוצה.
  • לקראת החגים – יש האוהבים לנקות את הבית לקראת החגים, ופעמיים בשנה, לפני פסח ולפני ראש השנה – מזמינים חברת ניקיון כדי שהבית יהיה מבריק לקראת החגים.
  • כשמצטבר לכלוך בלתי סביר – במקרים של הצטברות לכלוך באופן מוגזם שקשה מאד לנקות – מזמינים חברת ניקיון.
  • נקיון לאנשים מוגבלים – חברת ניקיון יכולה לתפקד על בסיס שבועי, ולהיות לעזר לאנשים מוגבלים שאינם יכולים לנקות את ביתם בעצמם.
  • ניקיון לאנשים ללא זמן לנקות – לאנשים רבים אין זמן או רצון לנקות בעצמם, והזמנת חברת ניקיון לבתים תהיה הדבר הנכון עבורם, אם הם רוצים בית נקי כל הזמן.

בנוסף, ניתן להזמין חברת ניקיון לבתים לצרכי ניקוי מיוחדים כמו פוליש לרצפה או ניקוי שטיחים. שתי פעולות אלה ניתנות כשירות על ידי חברות ניקוי בתים, וניתן להזמין אותן בנפרד, ללא קשר עם ניקוי הבית באופן ספציפי.

הזמנת חברת ניקוי לאחר שיפוץ או בכניסה לדירה חדשה

מקרה נוסף ומאד נפוץ להזמנת חברת ניקיון לבתים הוא לאחר שיפוץ. הזמנת חברת ניקיון לאחר שיפוץ ממש מתבקשת לאחר כל הלכלוך והאבק שנוצר בזמן השיפוץ. דירה לאחר שיפוץ תהיה מלאה גם בכתמי צבע וסיד, שיש להסיר אותם מהרצפה או מחלונות וכדומה. העיתוי הזה, כאשר הדירה עדיין ריקה מדייריה (מכם), הוא עיתוי אידיאלי לניקיון הדירה מפני שחלל הדירה פנוי, אין עדיין רהיטים או חפצים אחרים המקשים על הניקוי וכדומה.

גם כאשר אתם עומדים להיכנס לדירה חדשה, מומלץ לעשות ניקיון יסודי של הדירה לפני העברת החפצים והרהיטים שלכם פנימה. חברת ניקיון תדאג להבריק לכם את הדירה ולאפשר לכם, ממש כמו אחרי שיפוץ דירה, להיכנס לבית נקי ומצוחצח, ומומלץ לעשות באותו הזמן גם הדברה של מזיקים לפני שנכנסים לחיות בדירה.

המאמר נכתב באדיבות – גיל נועם חברת ניקיון

TAGS:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגובות אחרונות