בלוג על ציוד לבית לגן ולמשרד

מתנות לחגים: עולם של הפתעות

Posted on 9 באפריל 2013 | in מתנות לבית | by

בחירת מתנה לחג תמיד מעוררת התרגשות. אין אחד שלא רוצה להפתיע את יקיריו עם מתנה מקורית, מרשימה ומפנקת אשר מתאימה בדיוק לצרכיהם. אך יחד עם זאת, לעיתים הבחירה במתנות לחג יכולה להיות משימה קשה. מגוון המתנות הגדול והצורך לרכוש בכל שנה מתנה אחרת מהווים מכשול, בפני מי שאינו יודע מה לקנות.

המתנות שפשוט אי אפשר בלעדיהן

המתנה המרכזית, שאי אפשר בלעדיה, היא כמובן בקבוק יין, מעמד ליין או פותחן מהודר. זו מתנה המתאימה בצורה מושלמת לאורחים המוזמנים אל שולחן החג של חברים, משפחה או קולגות מהעבודה. המתנה יעילה במיוחד, המחיר שלה אינו גבוה, ולפעמים אפשר להשתמש בה אפילו באותו ערב.

מתנה פופולארית אחרת מוענקת בדרך כלל לאמא. רבים רוכשים לקראת החג ספר מתכונים או כלי בית כמו סט צלחות, ספלים וכוסות, לעומת אחרים, המעדיפים תיקים, ארנקים וחולצות. עבור אבא המתנות הנפוצות הן עטים, מחזיקי מפתחות, שעונים או ציוד לסביבת המחשב ולטלפון הסלולרי.

עוד מתנות, שאי אפשר בלעדיהן, בחג הן אביזרי ספא. אפשר לרכוש מגבות וחלוקי רחצה, להעניק מספר נרות אווירה, או לתת מוצרי פינוק וטיפוח. מי שמעוניין להשקיע יכול לרכוש חבילת מוצרים מושלמת, המשלבת בין מוצרי הטיפוח למוצרים אחרים.

בשנים האחרונות החלו מתנות חדשות להצטרף אל רשימת המוצרים המבוקשים לקראת החג. אביזרים לרכב, דפוס דיגיטלי ומסגור או שעונים חשמליים יכולים לענות על צרכים מגוונים.

בחירת מתנות לפי אופי החג

כמובן שבחירת מתנות לחגים קשורה במידה רבה גם לאופי החג:

א. מתנות לחנוכה – לקראת חנוכה נהוג לפנק את הילדים עם קופסאות פח של ממתקים, מארזי שוקולד או סביבונים. עבור ההורים אפשר לרכוש חנוכיות חדשות, ולבחור בין שמן לנרות.

ב. מתנות לפסח – המתנות בפסח מוענקות בארוחת ליל הסדר. המתנה העיקרית היא הגדה במארז מהודר, אך אפשר למצוא גם קערות ומעמדי יין היתוליים.

ג. מתנות לראש השנה – פתיחת השנה החדשה היא הזדמנות מצוינת להעניק קערות סדר, קערות הגשה, מפיצי ריחות, מזוודות שופר, יומנים או כלים לדבש.

ג. מתנות לשבועות – אחד החגים השמחים ביותר של היהדות מאפשר רכישת מתנות כמו סט לחיתוך גבינות או מארז סכינים.

לא מעט מנצלים את החגים לצורך רכישת מתנות מקוריות, ואפילו קצת מוזרות. מתנה כזו יכולה להיות כרית לכסא, גוזז ציפורניים או סבון כלים. אין סיבה לא להעניק מתנות לחגים תוך הפעלת מחשבה מקורית, אך יש להיזהר מהגזמות.

על מנת להימנע מעוגמת נפש מיותרת, כדאי להשקיע מחשבה בבחירת מתנות לחגים. בדקו איזה סוג של מתנות המקבל אוהב, הגדירו את התקציב, והתייעצו עם הנציגים בחנות. כדאי לברר מראש מה הן ההעדפות של מקבל המתנה, להתייעץ עם קרובי משפחה או חברים, ולהבטיח את הבחירה במתנה המושלמת.

המאמר בחסות אתר פרינטופ סחר מתנות בע"מ

TAGS:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגובות אחרונות