בלוג על ציוד לבית לגן ולמשרד

נקיון בתים לאחר שיפוץ וגם משרדים

Posted on 25 באפריל 2013 | in חברת ניקיון לבית, חברת ניקיון למשרד | by

שיפוץ בתים או משרדים מעניק מראה חדש לבית או למשרד. תמיד יש הנאה גדולה להיכנס למקום משופץ שמשווה מראה חדש למקום ובמיוחד עם הדבר נעשה בטוב טעם ובסגנון שאתם אוהבים. שיפוץ לא נעשה בכל שנה והוא תמיד מלווה בהתרגשות מיוחדת לקראת תום תקופת השיפוצים. אחד הדברים החשובים שיש לקחת בחשבון כאשר מתכננים שיפוץ הוא ניקיון בתים לאחר שיפוץ. כל שיפוץ משאיר אחריו אבק בקנה מידה גדול, כתמי צבע במקומות שונים, חלונות מלוכלכים וכדומה. כדי לסיים את מלאכת השיפוץ כראוי, לא מספיק לטאטא את המקום ולשטוף את הריצפה, אלא דרוש ניקיון יסודי שיאפשר לכם נקודת פתיחה טובה לקראת הניקיון השוטף של המקום. על מנת לעשות ניקיון יסודי אתם זקוקים לחברת נקיון מקצועית ומיומנת, שתוכל לנקות לכם את המקום באופן קפדני, ושתאפשר לכם להיכנס לבית או המשרד המשופצים בהנאה מרובה.

ניקיון דירה לאחר שיפוץ מצריך חברה מקצועית, שיש בידה גם את כל הכלים, החומרים והמכשירים לשם ביצוע העבודה וגם צוות עובדים מיומן ומנוסה.

מה תרצו לדעת על חברה לנקיון בתים ומשרדים לאחר שיפוץ?

ניקיון בתים לאחר שיפוץ מצריך אתכם למצוא חברה, שתוכל לבצע את העבודה ביעילות ובמהירות, ויש לבדוק את הדברים הבאים:

  • נסיון ומקצועיות – יש לוודא כי חברת הניקיון היא בעלת ניסיון, וכי אנשיה מיומנים ומקצועיים בסוג זה של עבודת ניקיון הכולל ניקיון יסודי של הריצפה, החלונות הדלתות, כל הפנלים שבמקום, ארונות המטבח וכדומה.
  • חומרים וכלים – יש לוודא כי חברת הניקיון עובדת עם חומרי ניקוי איכותיים, ובמקומות שניתן עם חומרי ניקוי ירוקים ולא מזיקים. כמו כן יש לוודא כי לחברת הניקיון יש את כל הכלים הנחוצים לשם ביצוע העבודה כמו: מכונת פוליש לריצפה, שואבי אבק תעשייתיים, מתזי מים, מברשות וכל יתר הכלים הנחוצים לעבודה מסוג זה.
  • חוזה – יש לוודא כי חברת הניקיון עובדת עם חוזה חתום מראש, המגדיר במדוייק את העבודה, ואת היקפה ואת זמן הביצוע.

ניקיון זה עסק למקצוענים

אין לטעות ולחשוב שניתן לבצע ניקיון בתים או משרדים לאחר שיפוץ באופן עצמאי עם מגב, מטאטא וסמרטוט. ניקיון לאחר שיפוץ דורש מיומנות, מכיוון שכמות הלכלוך לאחר תקופת שיפוץ איננה דומה כלל ללכלוך הרגיל המצטבר אצלכם בבית או במשרד באופן שוטף. יש לנקות את כתמי הצבע שנותרו על הריצפה ועל החלונות עם חומרים מיוחדים. ניקיון יסודי שכזה כולל את כל הפאנלים של החלונות והדלתות, ולשם כך יש צורך בציוד שואב מיוחד וחומרי ניקוי איכותיים.

כדי למצוא חברת ניקיון בתים לאחר שיפוץ, יש לחפש חברה בעלת נסיון ועדיף חברה עם המלצות מאנשים שאתם מכירים. ריבוי חברות הניקיון בשוק מחייב בדיקה מדוקדקת של החברה שאיתה אתם רוצים לעבוד, כדי שלא תקבלו רק הבטחות.

המאמר נכתב באדיבות – גיל נועם שירותי ניקיון

רוצים לראות וידאו על החברה? בבקשה…

TAGS:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגובות אחרונות