בלוג על ציוד לבית לגן ולמשרד

סוגי סוככים לבית שלכם

Posted on 24 בפברואר 2014 | in כללי, ציוד לגינה | by

אם אתם מחפשים פתרון הצללה איכותי ביותר עבור הבית שלכם, כדאי לדעת כי בשנים האחרונות, הסוככים מהווים את הפתרון המוביל בכל מובן שהוא בתחום זה. אחת הסיבות לפופולריות של הסוככים לבית, היא בעובדה שאפשר לבחור כמובן מתוך כמה סוגים שונים של סוככים. כך בעצם, אתם מקבלים פתרון אשר מותאם באופן אישי לצרכים שלכם, ולא מסתפקים בפתרון כללי. אז אילו סוגי סוככים קיימים כיום אשר יכולים להתאים לבית?

הכירו את הסוגים השונים

סוככי זרועות – אחד מהסוגים הפופולריים ביותר של סוככים לבית. סוככי זרועות נתלים על זרועות אלומיניום, ונחשבים לסוככים חזקים ועמידים מאד. הם נוחים ויעילים למי שמחפש סוככים קבועים שאינם נסגרים, במחיר נוח.
סוככי קסטה – אלו סוככים בעיצוב ייחודי, שכן הם כוללים זרועות שיכולות להיפתח ולהיסגר. כאשר הסוכך נמצא במצב סגור, הוא סמוי לחלוטין מן העין, ומכאן הם יכולים להתאים למי שרוצה שליטה על הסוכך בכל יום בשנה.
סוככי מסילות – סוככים אלו נותנים לרוב הצללה איכותית יותר, משום שהם נפתחים על מסילות לא רק באופן אופקי אלא גם באופן אנכי, ולכן הם מספקים הצללה ברמה גבוהה.
סוככי חלון – אלו סוככים אשר בניגוד לאחים, מותקנים ע"ג החלון בבית, ולא על הקיר או הגג. היתרון של הסוככים הללו, הוא שניתן לקבל בעזרתם הצללה גם מבפנים וגם מבחוץ. על כן, בעוד שסוככים אחרים משמשים לבתים ולעסקים, הרי שסוככי החלון משמשים בעיקר לבתים פרטיים ודירות.
סוככי מרקיזה – אלו סוככים שגם הם יכולים להיפתח ולהיסגר, כאשר צורתם, בניגוד לסוככים אחרים, היא עגולה, ונחשבת לאסתטית ומושכת במיוחד.

איזה סוג אתם מחפשים?

כמובן שאין סוג אחד בלבד שיכול להתאים לכם. לעתים קרובות, אתם תתלבטו בין מספר סוגים שונים של סוככים. חשוב להתייעץ תמיד עם עסק מקצועי בתחום הסוככים, בכדי שתוכלו לדעת מה הם הצרכים המדויקים שלכם, ואיזה סוכך ייתן לכם את המענה הרחב ביותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגובות אחרונות