בלוג על ציוד לבית לגן ולמשרד

פתרונות אחסון יצירתיים למטבח

Posted on 9 בפברואר 2014 | in אחסון תכולת בית | by

המטבח הוא מקום שקיבל בשנים האחרונות שדרוג רציני מבחינת העיצוב שלו ומבחינת השימושים הרבים שעושים בחדר זה בבית, שבעבר שימש, אך ורק לבישול ולהכנת אוכל. מטבחים הם בראש ובראשונה מקומות מאד פרקטיים, וככאלה הם דורשים פתרונות אחסון יצירתיים, על מנת לאפשר לעשות את כל הפעולות הנדרשות במקום ביעילות ובנוחות. מילת המפתח במציאת פתרונות אחסון למטבחים היא נוחות, וכיום ניתן למצוא פתרונות רבים לאחסון במטבחים בצורות שונות, כאשר הדבר המוביל בכל הפתרונות הללו הם מדפים.

מדפים נחשבים לפתרון האחסון היעיל ביותר כמעט בכל מקום, וניתן להבחין במדפים לצרכי אחסון במקומות שונים כמו בחנויות ומחסנים, משרדים ועסקים שונים, חברות לוגיסטיקה, אולמות מכירה, וכמובן מטבחים מוסדיים, ארכיונים, ספריות וכדומה. אבל גם בבית מהווים מדפים את פתרון האחסון היעיל והנוח ביותר, ונעשה בו שימוש במקומות שונים לרבות:

פתרונות אחסון

פתרונות אחסון

  • מטבחים
  • חדרי שינה
  • חדרי וארונות בגדים
  • חדרי אמבטיה
  • מחסן הבית

ואפילו בסלון הבית תמיד תוכלו למצוא מערכת של מדפים לספרים, חפצי נוי, מכשירים אלקטרוניים וכדומה.

מדפים למטבח

מדפים במטבח משמשים למעשה לאחסון רוב הכלים והאוכל הנמצאים במקום זה. מדפי מטבח משולבים בארונות המטבח, בין אם מדובר בארונות מעץ או ממתכת, מדפים משולבים גם בעגלות מתכת מיוחדות עם מדפים, גם בחדר המזווה של המטבח וכדומה. מדפים למטבח משמשים גם לאחסון כלי האוכל וכלי הבישול, וגם לאחסון האוכל עצמו.

פתרונות אחסון יצירתיים, יעילים ונוחים

בנוסף למדפי מטבח המשמשים כגורם אחסון עיקרי במטבחים ניתן כיום למצוא פתרונות אחסון יצירתיים וייעודיים למטבחים, על מנת לייעל את צורת האחסון ונוחות הגישה אליהם בזמן העבודה במטבח. פתרונות אלה כוללים בין היתר: מגרות שליפה עם טריקה שקטה, לחצני "פתח דלת", קרוסלות לתליית סירים ומחבתות, עגלות מזווה נשלפות, מזווה הכולל מדפים נשלפים, תאי חלוקה בגדלים שונים, סכומון לאחסון כלי אוכל, רשתות תלייה למזון טרי, מגירות רשת למזון הזקוק לאוורור, וכמובן מקרר ומקפיא לאחסון אוכל טרי הזקוק לקירור וכיוצא באלה.

פתרונות יצירתיים מותאמים אישית

כאשר מתכננים מטבח ומחליטים על כל פתרונות האחסון הרצויים יש לעשות זאת בחכמה. הכוונה היא שיש לתכנן את המטבח, כך שיתאים לאדם העיקרי העושה בו שימוש. כלומר: אם האדם הוא נמוך במיוחד יש לתכנן את הצבת הארונות, ואת גובה דלפק העבודה בגובה כזה שיתאים לגובה האדם, על מנת שלא יצטרך לטפס על כסאות, כדי להוריד כלי מטבח מארונות שגבוהים מידי עבורו. בצורה זו יש לתכנון את התקנת כל פתרונות האחסון במטבח, על מנת שלמשתמש העיקרי בו יהיה נוח לעבוד במטבח.

את כל פתרונות האחסון הללו למטבחים תוכלו למצוא באתרי חברות המתמחות בשיווק וייצור שלהם, ומומלץ להגיע לאולמות המכירה טרם ההחלטה, כדי לראות ולחוש במוצרים באופן פיזי, ולא להחליט על בסיס תמונות בלבד.

TAGS: ,

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגובות אחרונות