בלוג על ציוד לבית לגן ולמשרד

כל מה שרציתם לדעת על שולחן טניס לגינה ולבית

Posted on 30 באפריל 2014 | in כללי, למשרד, מתנות לבית | by

שולחן טניס, או כפי שהוא נקרא לעתים, שולחן פינג פונג, מאפשר כיום לכל מי שרוצה, לשחק טניס שולחן ביחד עם עוד משתתף מולו, ואף מאפשר משחק של שני זוגות בחלק מהמקרים. הדבר המעניין בנוגע לשולחנות הטניס, הוא שהם משמשים לא רק ספורטאים מקצועיים שטניס שולחן הוא תחום התמחותם. אנו עדים לכך שאנשים רבים מבקשים לרכוש שולחן פינג פונג עבור הבית, החצר או הגינה שלהם, בכדי לפתח את התחביב הנהדר. הנה כמה דברים שאולי לא ידעתם על שולחן הטניס, וכדאי לדעת.

 ההיסטוריה, המידות ועוד

  • ההיסטוריה של השולחן – למעשה, שולחן הטניס החל כדבר מאולתר יחסית. הטניס עצמו היה כבר נפוץ מאד באנגליה של המאה ה 19. לקראת סוף המאה, החלו חלקים רבים באוכלוסיה לפתח את טניס השולחן. הם עשו זאת בתחילה עם שולחן רגיל, וערימת ספרים ששימשה בתור הרשת. בשנות ה 40 של המאה ה 20, כבר אפשר היה לראות שולחנות טניס משווקים, ובשנות ה60 הם הפכו להיות פופולריים במיוחד.
  • מה גודל השולחן? – הגודל הסטנדרטי של שולחן פינג פונג הוא 2.74 על 1.525 מטר, כאשר הגובה הסטנדרטי הוא 76 סנטימטר. הסיבה למספרים הלא-שלמים הללו, הוא שהמידות הן לרוב לפי השיטה האמריקאית, ובתרגום השיטה המטרית, מתקבלים המספרים הנ"ל.שולחן טניס ופינג פונג
  • ממה השולחן עשוי? – החומר המרכזי שממנו מפיקים שולחן טניס הוא עץ. לכן, אם אתם רואים שולחנות שעשויים ממתכת או פלסטיק, כדאי לזכור שהם מיועדים למשחק חובבני מאד. שולחן אמיתי עשוי מעץ מלא, כאשר יש תשובת ממתכת שמאפשרת לשולחן להתייצב היטב על הקרקע.

 ולמי זה יכול להתאים?

כאמור, הרכישה של שולחן פינג פונג לא מוגבלת כיום רק לספורטאים מקצועיים. מדובר על ספורט חובבים נפוץ ואהוד במיוחד. חשוב לציין כי ניתן לעתים למצוא גם שולחנות טניס יותר קטנים מהשולחן הסטנדרטי, אם מעוניינים למקם את השולחן במקום קטן יחסית.

TAGS: ,

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגובות אחרונות