בלוג על ציוד לבית לגן ולמשרד

תריסים חשמליים – יתרונות

Posted on 10 ביולי 2013 | in בית חכם, כללי | by

תריסים חשמליים לבית

במשך שנים היו התריסים בבית מופעלים ידנית, וכל אימת שרציתם לצאת היה צורך לגשת לכל תריס בנפרד, ולסגור אותו באופן ידני. גם את התריסים המתגלגלים הישנים היה צורך לסגור עם אותה רצועה מפורסמת שהיתה מתוחה בין שני חורים קטנים בקיר. כמו דברים נוספים בתרבות הדיור שלנו, גם תריסים וחלונות עברו תאוצת פיתוח, וכיום ניתן למצוא אין ספור סוגים שונים של תריסים חשמליים שעושים את החיים קלים ונוחים יותר.

תריסים חשמליים לכל בית

תריסים חשמליים לחיים נוחים יותר

אין ספק שגם התריסים הישנים וגם אלה החדשים נועדו לאפשר לכם לשלוט על כמות האור החודרת לבית, להסתיר את עצמכם מהשכנים הסקרנים, ולעזור בשמירה על טמפרטורה נעימה בקיץ ללא צורך במזגן. בנוסף, משמשים התריסים גם מחסום מפני פורצים וגנבים. התריסים עשויים ממגוון חומרים, החל בעץ, דרך פלסטיק ועד לאלומיניום שנחשב לחומר מאד חזק וקל.

תריסים חשמליים מאלומיניום

רוב התריסים החשמליים עשויים מאלומיניום קל וחזק, והמבנה שלהם מאפשר לאור לחדור לבית גם כאשר התריס סגור. ניתן גם לסגור את התריס לחלוטין, ועל ידי כך לאטום את החדר בו הוא מותקן לכניסת אור בכלל. תריסים מאלומיניום נחשבים למאד חזקים ובטוחים, ומאד קשה לפרוץ אותם. התריס מורכב מכמה חלקים שהופכים אותו לחשמלי:

• מנוע חשמלי מיוחד המותקן בקצה התריס בחלקו העליון
• שלבי אלומיניום שמשתלבים אלה באלה הניתנים לגלגול
• ארגז גלגול פנימי או חיצוני (תלוי במיקום התריס)
• מפסק מיוחד לגלגול התריס מעלה ומטה
• אפשרות לחיבור למערכת שליטה ביתית, הכוללת סגירה ופתיחה של כל התריסים יחד או לחוד.

מתיאור המפרט של תריסי אלומיניום ניתן להבין כי ייצור והתקנה של תריסים אלה אינו פשוט, וכי דרושה חברה מקצועית ומנוסה, כדי להביא את התריסים לרמת גימור מושלמת ללא תקלות מכאניות או חשמליות, ושיעבדו לאורך שנים. את סגנון התריס קובעים על פי הצרכים של כל חדר בנפרד, ובמידה והחדר פונה לכיוון השמש או הגשם, יש להתאים לו תריס שיחזיק מעמד בשינויי מזג האוויר הללו. תריסים אלו יכולים לשמש למגוון רחב של אפשרויות כמו: תריסי חלונות רגילים, תריסי מרפסות שלמות, תריסי מטבח, תריסים לחניות של מכוניות, תריסים לחנויות, לעסקים שונים, למוסכים וכיוצא באלה.

מה תרצו לדעת על חברה להתקנת תריסים חשמליים

כאשר אתם בוחנים חברות שונות לתריסים עליכם לוודא כי החברה מייבאת את התריסים, או את המנועים מיצרנים מוכרים ואיכותיים, שהחברה בעלת נסיון של כמה שנים בתחום זה, וכי אתם יכולים לקבל עליה המלצות מגורמים חיצוניים לחברה. בנוסף, חשוב לוודא כי החברה נותנת אחריות ושירות תיקונים לכל התריסים שהיא מתקינה.
חברות תריסים מקצועיות ורציניות ישלחו איש מקצוע לביתכם כדי לבחון את החלונות בעצמו, וכדי לעשות מדידות מדוייקות על מנת לתת לכם הצעת מחיר אמיתית ואטרקטיבית.

המאמר בחסות חברת אלומיניום אלי – תריסים חשמליים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגובות אחרונות