בלוג על ציוד לבית לגן ולמשרד

3 הבריכות המיוחדות ביותר בעולם

Posted on 4 במאי 2014 | in בריכה לבית, תשתיות לבית | by

ספק אם ישנם אנשים שלא אוהבים בריכות שחייה. יש משהו מיוחד בלשחות בתוך מים המקיפים אותך, או אפילו לשבת סתם בבריכה וליהנות מההרגשה. מלבד הכיף שחווים כאשר שוחים במים, יש את החיצוניות של הבריכה, ואין ספק בכך, בריכות הן דבר נאה לעין. אם אי פעם שקלתם לחפש מקום לקניית בריכות שחייה או לחפש מקום המבצע בניית בריכות שחייה ביתיות, לפני שאתם חושבים על כך, אולי תקבלו השראה מ 3 הבריכות המיוחדות ביותר בעולם.

בריכת בית שו בוונקובר

בניית בריכות שחייה יכולה להיות מעט קשה, אך מה כאשר נספר לכם על הבריכה הבאה? למען האמת, הבריכה הזו לא גדולה במימדיה, ולאורכה, יכול לשחות אדם אחד או 2, אלא אם כן השוחים מבצעים את השחייה אחד אחרי השני. אז מה מיוחד בה? מדובר בבית פרטי שהבריכה שלו היא בעצם בריכת גג. הגג של הבית, עשוי מבריכה, עליה ניתן לשחות. כאשר מביטים מתוך הבית מעלה, מביטים במראה המים המעניק השתקפות מדהימה על הבית. וכאשר שוחים בבריכה, מתחתיכם נוף הבית מבצבץ.

סן אלפונסו דל מר שבצ'ילה

בריכה זו בשונה מהקודמת לה, לא תכלל ככל הנראה בתחום בניית בריכות שחייה ביתיות, אלא אם כן יש ברשותכם בית עם רכב צמוד בכדי לנסוע מהמטבח אל הסלון. מדובר בבריכה המחזיקה בתואר הבריכה הגדולה ביותר בעולם. אורכה משתרע על פני 1,913 מטרים, ושטחה מתפרס על 80 דונם. עבור הצ'יליאנים מדובר באטרקציה התיירותית הפופולארית ביותר.

מלון פארק האייט שבטוקיו

אי שם בטוקיו, בגורד שחקים סופר מודרני, תוכלו למצוא בקומה ה 47 בריכת שחייה מדהימה ומהודרת. סביב הכל חלונות ענקיים המאפשרים ביום כניסה של תאורה טבעית, ובירידת הליל הבריכה מתאפיינת בתאורה כחולה המזכירה את משקה הלגונה הכחולה הרגוע.  אם בדקתם מקומות לקניית בריכות, אומנם לא תוכלו לבנות בריכה בגורד שחקים, אך בהחלט תוכלו לקחת את הרעיון של החלונות המעניקים לה אור טבעי, ולהשתמש בתאורה מיוחדת ללילה בכדי להרגיש את האווירה.

 

TAGS: ,

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגובות אחרונות