בלוג על ציוד לבית לגן ולמשרד

5 דברים שאתם חייבים לדעת על בית חכם

Posted on 20 במרץ 2014 | in בית חכם, כללי | by

על בית חכם כבר שמעתם? בית חכם הוא בית אשר כל המערכות החשמליות והאלקטרוניות שנמצאות בו נשלטות ממקום אחד, או מכל מחשב אשר מחובר לרשת האינטרנט.

להלן חמישה דברים חשובים שיש לדעת על המערכת:

1. בית בקונטרול – בית חכם הוא מערכת ממוחשבת אשר שולטת בכל האלמנטים החשמליים, שבבית מפאנל שליטה מרכזי וניתן לשלוט במערכת גם מכל מחשב נייד עם חיבור לאינטרנט. התקנת מערכת בית חכם בבית מצריכה חיווט כל המתקנים החשמליים למרכז השליטה של המערכת שהוא למעשה תוכנת מחשב המאפשרת את הפעלת האלמנטים השונים מרחוק או את תכנות הפעלתם לפי שעות, זמנים וכדומה.
2. האלמנטים המחוברים למערכת – למערכת בית חכם ניתן לחבר את כל האלמנטים החשמליים והאלקטרוניים בבית לרבות: כל התאורה בבית ובגינה, נעילת כל הדלתות והחלונות בבית, פתיחה וסגירה של תריסים חשמליים, וילונות חשמליים, מרקיזות וכדומה. שליטה על מערכת השמע והקולנוע הביתי, שליטה על מערכת ההשקייה הביתית, שליטה על מערכות המיגון והאבטחה של הבית לרבות אזעקה, מצלמות אבטחה חיבור למוקד שמירה וכדומה. וכמו כן, שליטה על מכשירים חשמליים נוספים כדוגמת מיזוג האוויר, מכונת כביסה, תנור אפייה וכיוצא באלה.
3. חיסכון בחשמל – חיבור מערכת בית חכם חוסך לכם בתצרוכת החשמל באופן משמעותי ביותר ללא כל צל של ספק. המערכת עצמה כמעט ואינה צורכת חשמל, אך היא מאפשרת לכם לשלוט באלמנטים החשמליים בבית ביעילות כך שחשבון החשמל החודשי שלכם ירד באופן משמעותי.
4. נוחות – הפעלת בית חכם נעשית בקלות ונוחות וניתן לשלוט בבית גם כאשר אתם נמצאים בחוץ באמצעות מחשב נייד או סמרטפון.
5. ביטחון – מערכת בית חשמלי מאפשרת לכם בית הרבה יותר בטוח ומוגן כאשר יש לכם שליטה ובקרה על מערכות האבטחה של הבית מכל מקום ובכל שעה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגובות אחרונות