בלוג על ציוד לבית לגן ולמשרד

5 דברים שלא ידעתם על דלתות לבית

Posted on 20 במרץ 2014 | in דלתות כניסה לבית, כללי | by

בעבר היו דלתות לבית מוצרים פרקטיים מעיקרם, אבל כיום ניתן למצוא דלתות מעוצבות בסגנונות ומחומרים שונים כאלה ואחרים, אשר מקנים לכל בית מראה מרהיב במיוחד לכל הדעות.
דלתות לבית מתחלקות לשני סוגים עיקריים, ואלו הם: דלתות חוץ ודלתות פנים. בשני סוגי דלתות אלה חלה בעשרים השנים האחרונות מהפכה של ממש ואם בעבר הייתם יכולים לבחור בין שני סגנונות של דלתות בלבד, הרי שכיום יש אין ספור עיצובים וסגנונות היכולים להתאים לכל סגנון עיצוב שתבחרו לבית ולהשלים את מראהו באופן מקסים.

להלן חמישה דברים חשובים אודות דלתות לבית

 

  1.  הידעתם? דלתות לבית מחומרים שונים – כיום ניתן להשיג דלתות לבית מחומרים שונים לרבות עץ מלא, דלתות ממתכות שונות, דלתות זכוכית, דלתות משולבות בין חומרים שונים וכדומה.
  2. הידעתם? דלתות בצבעים שונים – כיום ניתן להשיג דלתות בצבעים שונים שיכולים להתאים לכל סגנון עיצוב שתבחרו לבית. דלתות צבעוניות לחדרי ילדים מבפנים ומבחוץ בצבע המתאים לחלל הכללי בבית, וצבעי פסטל עדינים לחדר השינה של ההורים וכדומה.
  3. הידעתם? דלתות בצורות פתיחה שונות – כיום ניתן להזמין דלתות הנפתחות לכל צד שתחפצו, דלתות כפולות הנפתחות כמניפה, דלתות הזזה הנכנסות לתוך הקיר ואינם מפריעים בתוך החדר, ודלתות סווינג שנפתחות לשני פנימה והחוצה.
  4.  הידעתם? דלתות מעוצבות מפלדה – כיום ניתן להתקין דלתות כניסה מפלדה על מנת להקנות לביתכם את האבטחה הטובה ביותר. דלתות אלה מגיעות בעיצובים מרהיבים על מנת לשלב אותם בעיצוב הפנימי והחיצוני של הבית. ניתן לשלב בהם חלונות זכוכית מחוסמת שקופה או אטומה ועדיין לשמור על בטחון מירבי בבית.
  5. הידעתם? דלתות בעיצוב אישי – למי מכם שמעוניין לקבל את הטוב והמתאים ביותר, ניתן כיום להזמין דלתות מכל חומר, גודל, חוזק או סגנון בעיצוב שלכם או של מעצב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגובות אחרונות