בלוג על ציוד לבית לגן ולמשרד

5 דברים שלא ידעתם על משחקי בריכה לגן

Posted on 20 במרץ 2014 | in בריכה לבית, כללי | by

יש לכם בריכה בגינה? אתם מעוניינים לגרום לילדים להנאה גדולה? אם כן, משחקי בריכה מגוונים עומדים לפניכם לבחירה. רק תחליטו מה מתאים לכם.
בשנים האחרונות הפכה התקנת בריכת שחייה בחצר לטרנד מקובל. אם בעבר היו בריכות שחייה נחלת המעמד האמיד בלבד, הרי שכיום יש פתרונות זולים ונגישים אשר ניתן להתקין אותם בכל חצר מבלי להיות מיליונרים. בריכות שחייה מפיברגלס הפכו בשנים האחרונות למאד מבוקשות ללא כל צל של ספק בגלל מחירם הזול, עמידותם ומהירות ההתקנה שלהם. בריכות אלה מגובות גם במערכות חימום מתקדמות, כדוגמת חימום סולארי או שילוב של תנורי גז וכדומה, דבר אשר מאפשר שימוש בבריכה כל ימות השנה. אם מוסיפים קירוי בעונת החורף, הרי תוכלו ליהנות מן הבריכה כל השנה.

משחקי בריכה לילדים

מעבר להתקנה הזולה של הבריכה וחימום הבריכה היעיל עליכם לצייד את הבריכה במשחקים שונים לילדים על מנת לגרום להם להנאה בשעת המשחקים שלהם במים. כיום ניתן להשיג משחקי בריכה מאד מגוונים שמתאימים גם לילדים קטנים וגם לבני נוער בכיף גדול.
להלן 5 דברים חשובים שיש לדעת אודות משחקי בריכה לילדים:
1. הם מתאימים לילדים בכל הגילאים
2. הם מיוצרים מחומרים איכותיים שעמידים לאורך זמן
3. הם מגיעים בגדלים שונים
4. הם בטוחים לשימוש
5. הם לא יקרים

בין המשחקים הנפוצים כיום לבריכות ילדים ניתן למנות את המוצרים הבאים:

• גלגלים מתנפחים לילדים – משולבים עם גגונים להגנה מפני השמש
• מגלשות מים– ממש פארק מים בבריכה שלכם
• אי או בית מתנפח בגדלים שונים
• שערי משחק צפים – למשחקי כדור בבריכה
בבואכם לרכוש משחקי בריכה לילדים, יש לוודא כי הם מתאימים לילדים בגילאים של הילדים שלכם על מנת לשמור על רמת הבטיחות הגבוהה ביותר בבריכה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגובות אחרונות