בלוג על ציוד לבית לגן ולמשרד

5 דברים שלא ידעתם על ציוד גינון

Posted on 20 במרץ 2014 | in כללי | by

מי לא רוצה גינה בבית? כולנו אוהבים קצת ירוק מן הסתם, גם אם הגינה שלנו ממוקמת במרפסת הדירה בקומה החמישית. כדי לעשות זאת, יש צורך בציוד גינון וללמוד לעשות זאת נכון הלכה למעשה.


הקמת גינה בבית או בדירה מסבה הנאה גדולה לרבים מאלה אשר אוהבים לעבוד עם הידיים. אבל לפני שאתם מתחילים לתכנן את הגינה שלהם, הרי שעליכם לדעת כמה דברים על ציוד גינון.

להלן חמישה דברים חשובים אודות ציוד גינון

1. ציוד ידני ולא יקר – ברוב המקרים תזדקקו לכלי עבודה ידניים כדי לעשות את עבודות הגינה הקלות לרבות מזמרה, מעדר, מקלטרת, מגרפה, מריצה, צינור מים גמיש וכדומה. ציוד זה אינו יקר וניתן לרכוש אותו בחנויות כלי העבודה המתמחים בכלי גננות.
2. תחזוקת הציוד – כלי גננות באים במגע עם מים ובוץ ויש לנקות אותם אחרי העבודה כדי שלא יעלו חלודה. מומלץ למרוח אותם בשכבת שמן דקה כאשר לא עושים בהם שימוש לתקפה ארוכה.
3. ציוד מכאני – למי שרוצה לגוון את כלי הגינון שלו יכול לרכוש מכסחת דשא חשמלית, גוזם ענפים חשמלי וכדומה. ציוד זה מומלץ לרכוש רק במידה ואתם באמת מעוניינים לעבוד בגינה ולהשקיע בה בצורה רצינית.
4. לשמור על הציוד הרחק מהילדים – מאד מומלץ לשמור את ציוד הגינון הרחק מהישג ידם של הילדים מכיוון שאלה יכולים לעשות בהם שימוש לא נכון ולפגוע בעצמם או בחבריהם. מומלץ לשמור את הציוד במחסן נעול כל עוד לא עושים בהם שימוש.
5. ציוד ממוחשב – גם הגנן החובב זקוק לציוד ממוחשב לצרכי השקיית הגינה כמובן. מערכות השקייה אוטומטיות מפעילות משאבות מים בזמנים קבועים על מנת להשקות את הגינה ביעילות ובחסכנות, כאשר השקייה באמצעות טפטפות היא תמיד האופציה הזולה והיעילה ביותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגובות אחרונות