בלוג על ציוד לבית לגן ולמשרד

5 טיפים לבחירת טכנאי מכונות ומייבשי כביסה

Posted on 13 באפריל 2014 | in כללי | by

מכונת הכביסה מסרבת לנקות את הבגדים? המייבש משמיע קולות מוזרים ולא פועל? מאחר שהשקעתם לא מעט כסף ברכישתם, ברור לכם שאתם תרצו ליצור קשר עם טכנאי מקצועי שמומחה בתיקון מכונות כביסה ומייבשי כביסה, בכדי שתוכלו לקבל את המענה ההולם. לא מספיק לדעת שצריך טכנאי אמין או חרוץ – שכן אלו דברים ברורים מאליהם. השאלה היא, איך אפשר להבטיח לעצמכם שהטכנאי אכן יתאים להגדרות הללו?

כך תבחרו את הטכנאי המתאים

  1. לא למהר – נכון שתקלה במכונה או במייבש יכולים להיות צרה צרורה, ויש לכם עשרות בגדים לכבס, ואתם מרגישים שכל העולם עוצר מלכת, אבל כדאי לקחת נשימה עמוקה. אל תפנו לטכנאי הראשון, רק מתוך בהלה. הקדישו לפחו תרבע שעה להשוואה בין כמה טכנאים שונים, ולו לסריקה כללית וראשונית.
  2. הכשרה מקצועית – כשאתם בוחרים את הטכנאי לתיקון המכונות, חשוב מאד לוודא שיש לו את ההסמכה המקצועית המתאימה לכך. רוב הטכנאים המורשים והמקצועיים, מציינים את ההסמכה הרשמית כבר באתר האינטרנט שלכם, וזה אמצעי מעולה שיאפשר לכם לבצע סינון איכותי מאד.
  3. טווח מחירים – לא מתפתים לעולם לבחור בטכנאי שמבטיח מחיר זול! במקום זה, בוחרים בטכנאי שהוא אמין וגלוי עם המחירים שלו. הטכנאי יכול לציין כבר בטלפון מה עלות הביקורת הראשונית, ולציין את המחירים שלו, לפי סוג התקלה אשר יתגלה. זה סממן מעולה לאמינות ולמקצועיות.
  4. אספקת ציוד – חשוב מאד שהטכנאי יגע מראש עם ציוד מתאים, אשר הוא יידרש להתקין במכונת הכביסה שלכם. הוא צריך להסביר כמובן על איזה ציוד מדובר, ומה מחירו. יש הבדל בין החלפת פילטר במכונות ובמייבש – לבין החלפה של לוח הבקרה שהוא יקר מאד.
  5. היחס – האם הטכנאי מתנהג כאילו אתם מבזבזים את זמנו? או שהוא מקשיב בסבלנות לבעיה שלכם? כבר משיחת הטלפון איתו, אפשר להבין באיזה סוג של טכנאי מדובר, וחשוב כמובן לבחור בטכנאי שלא רק יהיה מקצועי ואמין – אלא גם עם אופי נעים וממילא לרוב, הדברים הללו משולבים ביחד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגובות אחרונות